Agenda
De wedstrijdkalender is nog niet definitief vastgesteld en kan de komende periode nog wijzigen.
Datum | Tijd | Plaats | Naam | |
---|---|---|---|---|
1 | ma 29-04-2024 | 9:30 | Heerenveen | Jeugd-dag Sportstad |
2 | za 18-05-2024 | 10:30 | Winsum | Jeugd |
3 | za 18-05-2024 | 13:00 | Winsum | 3e klasse |
4 | za 18-05-2024 | 15:30 | Winsum | 2e klasse |
5 | za 18-05-2024 | 19:00 | Winsum | 1e klasse – Waadhoekeljepperij |
6 | za 25-05-2024 | 10:30 | IJlst | Jeugd |
7 | za 25-05-2024 | 13:00 | IJlst | 3e klasse |
8 | za 25-05-2024 | 15:30 | IJlst | 2e klasse |
9 | za 25-05-2024 | 19:00 | IJlst | 1e klasse |
10 | di 28-05-2024 | 19:00 | It Heidenskip | 2e klasse |
11 | wo 29-05-2024 | 19:00 | It Heidenskip | 1e klasse |
12 | do 30-05-2024 | 19:00 | It Heidenskip | 3e klasse |
13 | za 01-06-2024 | 10:30 | Burgum | Jeugd |
14 | za 01-06-2024 | 13:00 | Burgum | 3e klasse |
15 | za 01-06-2024 | 15:30 | Burgum | 2e klasse |
16 | za 01-06-2024 | 19:00 | Burgum | 1e klasse – Eelke Scherjon Memorial |
17 | za 08-06-2024 | 10:30 | Buitenpost | Jeugd |
18 | za 08-06-2024 | 13:00 | Buitenpost | 3e klasse |
19 | za 08-06-2024 | 15:30 | Buitenpost | 2e klasse |
20 | za 08-06-2024 | 19:00 | Buitenpost | 1e klasse |
21 | di 11-06-2024 | 19:00 | Winsum | 2e klasse |
22 | wo 12-06-2024 | 19:00 | Winsum | 1e klasse |
23 | do 13-06-2024 | 19:00 | Winsum | 3e klasse |
24 | za 15-06-2024 | 10:30 | Grijpskerk | Jeugd |
25 | za 15-06-2024 | 13:00 | Grijpskerk | 3e klasse |
26 | za 15-06-2024 | 15:30 | Grijpskerk | 2e klasse |
27 | za 15-06-2024 | 19:00 | Grijpskerk | 1e klasse |
28 | za 22-06-2024 | 10:30 | It Heidenskip | Jeugd |
29 | za 22-06-2024 | 13:00 | It Heidenskip | 3e klasse |
30 | za 22-06-2024 | 15:30 | It Heidenskip | 2e klasse |
31 | za 22-06-2024 | 19:00 | It Heidenskip | 1e klasse |
32 | di 25-06-2024 | 19:00 | Buitenpost | 2e klasse |
33 | wo 26-06-2024 | 19:00 | Buitenpost | 1e klasse |
34 | do 27-06-2024 | 19:00 | Buitenpost | 3e klasse |
35 | za 29-06-2024 | 10:30 | IJlst | Jeugd |
36 | za 29-06-2024 | 13:00 | IJlst | 3e klasse |
37 | za 29-06-2024 | 15:30 | IJlst | 2e klasse |
38 | za 29-06-2024 | 19:00 | IJlst | 1e klasse |
39 | za 06-07-2024 | 10:30 | Winsum | Jeugd |
40 | za 06-07-2024 | 14:00 | Winsum | Tweekamp Friesland-Holland |
41 | di 09-07-2024 | 19:00 | Grijpskerk | 2e klasse |
42 | wo 10-07-2024 | 19:00 | Grijpskerk | 1e klasse |
43 | do 11-07-2024 | 19:00 | Grijpskerk | 3e klasse |
44 | za 13-07-2024 | 10:30 | It Heidenskip | Jeugd |
45 | za 13-07-2024 | 13:00 | It Heidenskip | 3e klasse |
46 | za 13-07-2024 | 15:30 | It Heidenskip | 2e klasse |
47 | za 13-07-2024 | 19:00 | It Heidenskip | 1e klasse |
48 | za 20-07-2024 | 10:30 | Burgum | Jeugd |
49 | za 20-07-2024 | 13:00 | Burgum | 3e klasse – Keningsljeppen |
50 | za 20-07-2024 | 15:30 | Burgum | 2e klasse – Keningsljeppen |
51 | za 20-07-2024 | 18:30 | Burgum | 1e klasse – Keningsljeppen |
52 | za 20-07-2024 | 20:30 | Burgum | 1e klasse – Keningsljeppen (finale) |
53 | di 23-07-2024 | 19:00 | IJlst | 2e klasse |
54 | wo 24-07-2024 | 19:00 | IJlst | 1e klasse |
55 | do 25-07-2024 | 19:00 | IJlst | 3e klasse |
56 | za 27-07-2024 | 10:30 | Grijpskerk | Jeugd |
57 | za 27-07-2024 | 13:00 | Grijpskerk | 3e klasse |
58 | za 27-07-2024 | 15:30 | Grijpskerk | 2e klasse |
59 | za 27-07-2024 | 19:00 | Grijpskerk | 1e klasse |
60 | di 30-07-2024 | 19:00 | Buitenpost | 2e klasse |
61 | wo 31-07-2024 | 19:00 | Buitenpost | 3e klasse |
62 | do 01-08-2024 | 11:00 | It Heidenskip | Jeugd NFM voorronde |
63 | do 01-08-2024 | 15:00 | It Heidenskip | Jeugd NFM Finale |
64 | vr 02-08-2024 | 19:00 | Buitenpost | 1e klasse – Feestwikewedstrijd |
65 | za 03-08-2024 | 9:00 | It Heidenskip | NFM (ochtendronde) |
66 | za 03-08-2024 | 13:00 | It Heidenskip | NFM (middagronde) |
67 | di 06-08-2024 | 18:30 | Winsum | 2e klasse |
68 | do 08-08-2024 | 18:30 | Winsum | 3e klasse |
69 | za 10-08-2024 | 10:00 | IJlst | Fryske Kampioenskippen Jeugd |
70 | za 10-08-2024 | 13:00 | IJlst | 3e klasse |
71 | za 10-08-2024 | 15:30 | IJlst | 2e klasse |
72 | za 10-08-2024 | 18:30 | IJlst | 1e klasse |
73 | ma 12-08-2024 | 18:30 | It Heidenskip | 3e klasse |
74 | di 13-08-2024 | 18:30 | It Heidenskip | 2e klasse |
75 | wo 14-08-2024 | 18:30 | It Heidenskip | 1e klasse |
76 | za 17-08-2024 | 13:30 | Winsum | Fryske Kampioenskippen |
77 | ma 19-08-2024 | 18:30 | Buitenpost | Jeugd |
78 | di 20-08-2024 | 18:30 | Burgum | 2e klasse |
79 | wo 21-08-2024 | 18:30 | Burgum | 3e klasse |
80 | za 24-08-2024 | 13:00 | Burgum | Nederlandse Kampioenschappen Jeugd Fierljeppen |
81 | za 24-08-2024 | 18:30 | Burgum | 1e klasse |
82 | za 31-08-2024 | 14:00 | Polsbroekerdam | Nederlandse Kampioenschappen Fierljeppen |
83 | za 07-09-2024 | 13:30 | Grijpskerk | De Utljepper 2024 Jeugd |
84 | za 07-09-2024 | 13:30 | Grijpskerk | De Utljepper 2024 |
Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond