Google+
©Martin de Jong
©Martin de Jong
©Martin de Jong
FK Fierljeppen Winsum 2011
FK Fierljeppen Winsum 2013
Fierljeppen Buitenpost
Welkom op de site van Frysk Ljeppers Boun!
#KlasseDagDatumPlaatsTijdOmschrijving 
01 2 Za 14-05-2016 Buitenpost 16:30 Openingswedstrijd seizoen 2016 uitslag
01 1 Za 14-05-2016 Buitenpost 21:00 Openingswedstrijd Seizoen 2016 uitslag
02 2 Za 21-05-2016 Burgum 16:30 uitslag
02 1 Za 21-05-2016 Burgum 21:00 Eelke Scherjon Memorial uitslag
03 2 Za 28-05-2016 It Heidenskip 16:30 uitslag
03 1 Za 28-05-2016 It Heidenskip 21:00 uitslag
04 1 Vr 03-06-2016 Buitenpost 21:00 uitslag
01 3 Za 04-06-2016 It Heidenskip 12:00 uitslag
04 2 Za 04-06-2016 Grijpskerk 16:30 uitslag
05 2 Za 11-06-2016 Winsum 16:30 uitslag
05 1 Za 11-06-2016 Winsum 21:00 uitslag
02 3 Do 16-06-2016 Buitenpost 20:30 Openingswedstrijd nieuwe jeugdschans meer
06 2 Vr 17-06-2016 Grijpskerk 21:00 uitslag
03 3 Za 18-06-2016 Winsum 12:00 uitslag
06 1 Za 18-06-2016 Grijpskerk 21:00 uitslag
►► 1 Zo 19-06-2016 promotie/degradatie 21:00 ◄◄ uitslag
07 1 Wo 22-06-2016 Burgum 21:00 uitslag
07 2 Do 23-06-2016 Burgum 21:00 inhaalwedstrijd 21-06-2016 uitslag
04 3 Vr 24-06-2016 Burgum 21:00 kwalificatie FK-Jeugd 1-NoordOost uitslag
05 3 Vr 24-06-2016 IJlst 21:00 kwalificatie FK Jeugd 1-ZuidWest uitslag
08 2 Za 25-06-2016 IJlst 16:30 afgelast vanwege regen, inhaalwedstrijd op dinsdag 5 juli (19:00 uur)
08 1 Za 25-06-2016 IJlst 21:00 uitslag
09 2 Di 28-06-2016 It Heidenskip 21:00 uitslag
09 1 Wo 29-06-2016 It Heidenskip 21:00 afgelast vanwege regen, inhaalwedstrijd op woensdag 6 juli (19:00 uur)
06 3 Do 30-06-2016 It Heidenskip 20:30 wedstrijd voortijdig afgelast, datum inhaalwedstrijd 02-08-2016
** 1 Za 02-07-2016 Polsbroekerdam 16:00 Tweekamp Holland-Friesland uitslag
08a 2 Di 05-07-2016 IJlst 21:00 inhaalwedstrijd 25-06-2016 uitslag
09a 1 Wo 06-07-2016 It Heidenskip 21:00 inhaalwedstrijd 29-06-2016 uitslag
07 3 Vr 08-07-2016 Grijpskerk 21:00 kwalificatie F2-NoordOost FK Jeugd uitslag
08 3 Vr 08-07-2016 IJlst 21:00 kwalificatie F2-ZuidWest FK Jeugd uitslag
09 3 Za 09-07-2016 Buitenpost 12:00 uitslag
10 2 Za 09-07-2016 Buitenpost 16:30 uitslag
10 1 Za 09-07-2016 Buitenpost 21:00 uitslag
11 2 Di 12-07-2016 Grijpskerk 21:00 uitslag
11 1 Wo 13-07-2016 Grijpskerk 21:00 uitslag
10 3 Za 16-07-2016 It Heidenskip 12:00 uitslag
12 2 Za 16-07-2016 Burgum 16:30 Keningsljeppen uitslag
12 1 Za 16-07-2016 Burgum 21:00 Keningsljeppen - Gouden Rige wedstrijd 1 uitslag
12 1 Za 16-07-2016 Burgum 21:00 Keningsljeppen (finale) uitslag
13 2 Di 19-07-2016 Winsum 21:00 uitslag
13 1 Wo 20-07-2016 Winsum 21:00 uitslag
11 3 Za 23-07-2016 Winsum 12:00 uitslag
14 2 Za 23-07-2016 IJlst 16:30 uitslag
14 1 Za 23-07-2016 IJlst 21:00 uitslag
►► 1 Zo 24-07-2016 promotie/degradatie 21:00 ◄◄ uitslag
15 2 Do 28-07-2016 Buitenpost 21:00 uitslag
15a 2 Do 28-07-2016 Buitenpost 21:00 finale jubileumwedstrijd uitslag
15 1 Vr 29-07-2016 Buitenpost 21:00 Feestwikewedstrijd 40 jarig jubileum - Gouden Rige wedstrijd 2 uitslag
** 1 Za 30-07-2016 It Heidenskiip 11:30 NFM voorronden uitslag
** 1 Za 30-07-2016 It Heidenskip 21:00 NFM Finale - Gouden Rige wedstrijd 3 uitslag
6a 3 Di 02-08-2016 It Heidenskip 20:30 inhaalwedstrijd 02-08-2016 uitslag
16 2 Wo 03-08-2016 Burgum 21:00 uitslag
** 3 Za 06-08-2016 IJlst 12:00 Jeugd FK Fierljeppen meer
16 1 Za 06-08-2016 Burgum 21:00 uitslag
17 1 Di 09-08-2016 Winsum 21:00 uitslag
17 2 Di 09-08-2016 Winsum 21:00 uitslag
17 1 Wo 10-08-2016 IJlst 21:00 uitslag
18 2 Do 11-08-2016 IJlst 21:00 afgelast vanwege regen, inhaalwedstrijd op dinsdag 23 augustus (18:30 uur)
12 3 Vr 12-08-2016 Grijpskerk 21:00 kwalificatie F3-NoordOost NK Jeugd uitslag
13 3 Vr 12-08-2016 IJlst 21:00 kwalificatie F3-ZuidWest NK Jeugd uitslag
18 1 Za 13-08-2016 Winsum 21:00 Fryske Kampioenskippen-Gouden Rige wedstrijd 4 uitslag
19 2 Di 16-08-2016 It Heidenskip 20:30 uitslag
19 1 Wo 17-08-2016 It Heidenskip 20:30 uitslag
20 2 Vr 19-08-2016 Grijpskerk 20:30 uitslag
14 3 Za 20-08-2016 Winsum 12:00 uitslag
20 1 Za 20-08-2016 Grijpskerk 16:30 Ello Sterenborg Bokaal-Gouden Rige wedstrijd 5 uitslag
18a 2 Di 23-08-2016 IJlst 20:30 inhaalwedstrijd 11-08-2016 uitslag
** 1 Wo 24-08-2016 IJlst 20:30 Fryslân Cup-Gouden Rige wedstrijd 6 uitslag
15 3 Vr 26-08-2016 Winsum 20:30 kwalificatie F4-ZuidWest NK Jeugd uitslag
16 3 Vr 26-08-2016 Burgum 20:30 kwalificatie F4-NoordOost NK Jeugd uitslag
** 1 Za 27-08-2016 Grijpskerk 16:00 Nederlandse Kampioenschappen uitslag
** 1 Wo 31-08-2016 It Heidenskip 20:30 Pollepleats Nationale Competitie 2016-wedstrijd 1 uitslag
** 1 Do 01-09-2016 Heerenveen 20:00 openingswedstrijd Buitensportpark Sportstad Heerenveen uitslag
** 3 Za 03-09-2016 Linschoten 15:00 Jeugd NK Fierljeppen uitslag
** 1 Za 03-09-2016 Linschoten 20:00 Pollepleats Nationale Competitie 2016-wedstrijd 2 uitslag
** 1 Wo 07-09-2016 Vlist 20:00 Pollepleats Nationale Competitie 2016-wedstrijd 3 uitslag
** 1 Za 10-09-2016 Burgum 16:30 Pollepleats Nationale Competitie-wedstrijd 4 (finale) uitslag