DatumTijdPlaatsNaam
123-06-201810:00IJlst3e klasse
223-06-201814:30IJlst2e klasse
323-06-201819:00IJlst1e klasse
430-06-201814:30It Heidenskip2e klasse
530-06-201819:00It Heidenskip1e klasse
603-07-201819:00Grijpskerk2e klasse
704-07-201819:00Grijpskerk1e klasse
807-07-201814:00LinschotenTweekamp
910-07-201819:00It Heidenskip2e klasse
1011-07-201819:00It Heidenskip1e klasse
1114-07-201810:00IJlst3e klasse
1214-07-201814:30Burgum2e klasse - Keningsljeppen
1314-07-201819:00Burgum1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige: 2
1417-07-201819:00IJlst2e klasse
1518-07-201819:00IJlst1e klasse
1619-07-201819:00Winsum2e klasse
1721-07-201819:00Winsum1e klasse
1825-07-201813:00It HeidenskipJeugd NFM
1926-07-201819:00Buitenpost2e klasse
2027-07-201819:00Buitenpost1e klasse - Feestwikewedstrijd - Gouden Rige: 3
2128-07-20189:30It HeidenskipNFM voorronde
2228-07-201813:00It HeidenskipNFM vooronde
2328-07-201819:00It HeidenskipNFM finale - Gouden Rige: 4
2401-08-201818:30Burgum3e klasse
2502-08-201818:30It Heidenskip3e klasse
2603-08-201819:00Grijpskerk2e klasse
2704-08-201810:00IJlstFryske Kampioenskippen Jeugd
2804-08-201815:30Grijpskerk1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal - Gouden Rige: 5
2908-08-201818:30IJlstFryslân Cup - Gouden Rige: 6 (finale)
3009-08-201818:30Buitenpost3e klasse
3111-08-201813:30Winsum1e klasse - Fryske Kampioenskippen
3214-08-201818:30BuitenpostEareklasse
3315-08-201818:30LinschotenNationale Competitie
3417-08-201818:30Burgum3e klasse
3518-08-201810:00Winsum3e klasse
3618-08-201814:00It HeidenskipEareklasse
3718-08-201818:30It HeidenskipNationale Competitie
3821-08-201818:30IJlstEareklasse
3922-08-201818:30GrijpskerkNationale Competitie
4025-08-201813:00PolsbroekerdamNederlandse Kampioenschappen Jeugd
4125-08-201818:00PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal (Nationale Competitie)
4228-08-201818:30WinsumEareklasse
4301-09-201814:00BurgumNederlandse Kampioenschappen
4403-09-201821:00BurgumBlue Jump

Wedstrijden eerder in 2018

 DatumTijdPlaatsNaam
112-05-201814:30:00Buitenpost2e klasse
212-05-201819:00:00Buitenpost1e klasse
315-05-201819:00:00Winsum2e klasse
416-05-201819:00:00Winsum1e klasse - Gouden Rige:1
519-05-201814:30:00IJlst2e klasse
619-05-201819:00:00IJlst1e klasse
726-05-201810:00:00IJlst3e klasse
826-05-201814:30:00It Heidenskip2e klasse
926-05-201819:00:00It Heidenskip1e klasse
1002-06-201814:30:00IJlst2e klasse
1102-06-201819:00:00IJlst1e klasse
1204-06-201819:00:00Grijpskerk3e klasse
1305-06-201819:00:00Grijpskerk2e klasse
1406-06-201819:00:00Grijpskerk1e klasse
1509-06-201810:00:00It Heidenskip3e klasse
1609-06-201814:30:00Buitenpost2e klasse
1709-06-201819:00:00Buitenpost1e klasse
1814-06-201819:00:00Winsum2e klasse
1914-06-201819:00:00Buitenpost3e klasse
2016-06-201810:00:00Winsum3e klasse
2116-06-201819:00:00Winsum1e klasse
2219-06-201819:00:00Burgum2e klasse
2320-06-201819:00:00Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial
2422-06-201819:00:00Burgum3e klasse

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond