DatumTijdPlaatsNaam
1ma 19-08-201918:00BurgumPollepleats Nationale Competitie
2di 20-08-201918:30BuitenpostEareklasse
3wo 21-08-201918:00VlistKaasboerderij van Eijk / Pollepleats Nationale Competitie
4do 22-08-201918:30Burgum3e klasse - Jeugd
5do 22-08-201918:30Burgum3e klasse
6vr 23-08-201918:30WinsumEareklasse
7za 24-08-201913:00It HeidenskipNederlandse Kampioenschappen Jeugd
8za 24-08-201918:00It HeidenskipPollepleats Nationale Competitie
9di 27-08-201918:30GrijpskerkEareklasse
10za 31-08-201914:00ZegveldNederlands Kampioenschap

Wedstrijden eerder in 2019

 DatumTijdPlaatsNaam
118-05-201910:00:00Burgum3e klasse
218-05-201910:00:00Burgum3e klasse - Jeugd
318-05-201914:30:00Buitenpost2e klasse
418-05-201919:00:00Buitenpost1e klasse
521-05-201919:00:00Grijpskerk2e klasse
622-05-201919:00:00Grijpskerk1e klasse
725-05-201910:00:00It Heidenskip3e klasse
825-05-201910:00:00It Heidenskip3e klasse - Jeugd
925-05-201914:30:00It Heidenskip2e klasse
1025-05-201919:00:00It Heidenskip1e klasse
1129-05-201919:00:00Grijpskerk3e klasse
1229-05-201919:00:00Grijpskerk3e klasse - Jeugd
1301-06-201910:00:00IJlst3e klasse
1401-06-201910:00:00IJlst3e klasse - Jeugd
1501-06-201914:30:00IJlst2e klasse
1601-06-201919:00:00IJlst1e klasse
1704-06-201919:00:00Winsum2e klasse
1805-06-201919:00:00Winsum1e klasse
1906-06-201919:00:00Buitenpost3e klasse
2006-06-201919:00:00Buitenpost3e klasse - Jeugd
2108-06-201910:00:00Winsum3e klasse AFGELAST
2208-06-201910:00:00Winsum3e klasse - Jeugd AFGELAST
2308-06-201914:30:00Burgum2e klasse AFGELAST
2408-06-201919:00:00Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial AFGELAST
2511-06-201919:00:00Burgum2e klasse
2612-06-201919:00:00Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial
2714-06-201919:00:00Grijpskerk2e klasse
2815-06-201910:00:00It Heidenskip3e klasse AFGELAST
2915-06-201910:00:00It Heidenskip3e klasse - Jeugd AFGELAST
3015-06-201919:00:00Grijpskerk1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal - Gouden Rige 1
3118-06-201918:30:00It Heidenskip3e klasse - Jeugd
3218-06-201918:30:00It Heidenskip3e klasse
3319-06-201910:00:00Grijpskerk3e klasse - Jeugd
3419-06-201919:00:00Grijpskerk3e klasse
3520-06-201919:00:00Winsum2e klasse
3622-06-201910:00:00Winsum3e klasse
3722-06-201910:00:00Winsum3e klasse - Jeugd
3822-06-201919:00:00Winsum1e klasse
3925-06-201919:00:00Buitenpost2e klasse
4026-06-201919:00:00Buitenpost1e klasse
4129-06-201910:00:00IJlst3e klasse - Jeugd
4229-06-201910:00:00Burgum3e klasse
4329-06-201910:00:00Burgum3e klasse - Jeugd
4429-06-201910:00:00IJlst3e klasse
4529-06-201914:30:00IJlst2e klasse
4629-06-201919:00:00IJlst1e klasse
4702-07-201919:00:00It Heidenskip2e klasse
4803-07-201919:00:00It Heidenskip1e klasse
4905-07-201919:00:00Grijpskerk3e klasse - Jeugd
5005-07-201919:00:00Grijpskerk3e klasse
5106-07-201914:00:00IJlstTweekamp Holland-Friesland
5209-07-201919:00:00Grijpskerk2e klasse
5310-07-201919:00:00Grijpskerk1e klasse AFGELAST
5411-07-201919:00:00Winsum2e klasse
5513-07-201910:00:00Winsum3e klasse
5613-07-201910:00:00Winsum3e klasse - Jeugd
5713-07-201919:00:00Winsum1e klasse - Waadhoekeljepperij - Gouden Rige 2
5815-07-201919:00:00Grijpskerk1e klasse
5916-07-201919:00:00It Heidenskip2e klasse
6017-07-201919:00:00It Heidenskip1e klasse
6118-07-201919:00:00Buitenpost3e klasse AFGELAST
6218-07-201919:00:00Buitenpost3e klasse - Jeugd AFGELAST
6320-07-201910:00:00IJlst3e klasse AFGELAST
6420-07-201910:00:00IJlst3e klasse - Jeugd AFGELAST
6520-07-201914:30:00Burgum2e klasse - Keningsljeppen
6620-07-201919:00:00Burgum1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige 3
6720-07-201921:00:00Burgum1e klasse - Keningsljeppen (finale) - Gouden Rige 3
6822-07-201918:30:00IJlst3e klasse
6922-07-201918:30:00IJlst3e klasse - Jeugd
7022-07-201919:00:00Buitenpost3e klasse - Jeugd
7122-07-201919:00:00Buitenpost3e klasse
7223-07-201919:00:00IJlst2e klasse
7324-07-201919:00:00IJlst1e klasse
7426-07-201913:00:00It HeidenskipJeugd NFM voorronde
7527-07-201909:30:00It HeidenskipNFM ochtend voorronde
7627-07-201913:00:00It HeidenskipNFM middag voorronde
7727-07-201919:00:00It HeidenskipNFM finale - Gouden Rige: 4
7830-07-201918:30:00Burgum2e klasse
7931-07-201918:30:00Burgum1e klasse
8001-08-201918:30:00Buitenpost2e klasse
8102-08-201918:30:00Buitenpost1e klasse - Feestwike-wedstrijd - Gouden Rige 5
8203-08-201910:00:00IJlstFryske Kampioenschappen Jeugd
8307-08-201918:30:00IJlstFrryslân Cup - Gouden Rige 6 (finale)
8408-08-201918:30:00Buitenpost3e klasse
8508-08-201918:30:00Buitenpost3e klasse - Jeugd
8608-08-201918:30:00It Heidenskip3e klasse
8708-08-201918:30:00It Heidenskip3e klasse - Jeugd
8810-08-201913:30:00Winsum1e klasse - Fryske Kampioenskippen AFGELAST
8911-08-201913:30:00Winsum1e klasse - Fryske Kampioenskippen
9013-08-201918:30:00GrijpskerkEareklasse - AFGELAST
9116-08-201918:30:00IJlstEareklasse
9217-08-201910:00:00Burgum3e klasse AFGELAST
9317-08-201910:00:00Winsum3e klasse - Jeugd
9417-08-201910:00:00Winsum3e klasse
9517-08-201910:00:00Burgum3e klasse - Jeugd AFGELAST
9617-08-201918:00:00JaarsveldPollepleats Nationale Competitie

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond