DatumTijdPlaatsNaam
119-06-201910:00Grijpskerk3e klasse - Jeugd
219-06-201919:00Grijpskerk3e klasse
320-06-201919:00Winsum2e klasse
422-06-201910:00Winsum3e klasse
522-06-201910:00Winsum3e klasse - Jeugd
622-06-201919:00Winsum1e klasse
725-06-201919:00Buitenpost2e klasse
826-06-201919:00Buitenpost1e klasse
929-06-201910:00IJlst3e klasse - Jeugd
1029-06-201910:00Burgum3e klasse
1129-06-201910:00Burgum3e klasse - Jeugd
1229-06-201910:00IJlst3e klasse
1329-06-201914:30IJlst2e klasse
1429-06-201919:00IJlst1e klasse
1502-07-201919:00It Heidenskip2e klasse
1603-07-201919:00It Heidenskip1e klasse
1705-07-201919:00Grijpskerk3e klasse
1805-07-201919:00Grijpskerk3e klasse - Jeugd
1906-07-201914:00IJlstTweekamp Holland-Friesland
2009-07-201919:00Grijpskerk2e klasse
2110-07-201919:00Grijpskerk1e klasse
2211-07-201919:00Winsum2e klasse
2313-07-201910:00Winsum3e klasse
2413-07-201910:00Winsum3e klasse - Jeugd
2513-07-201919:00Winsum1e klasse - Waadhoekeljepperij - Gouden Rige 2
2616-07-201919:00It Heidenskip2e klasse
2717-07-201919:00It Heidenskip1e klasse
2818-07-201919:00Buitenpost3e klasse
2918-07-201919:00Buitenpost3e klasse - Jeugd
3020-07-201910:00IJlst3e klasse
3120-07-201910:00IJlst3e klasse - Jeugd
3220-07-201914:30Burgum2e klasse - Keningsljeppen
3320-07-201919:00Burgum1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige 3
3423-07-201919:00IJlst2e klasse
3524-07-201919:00IJlst1e klasse
3626-07-201913:00It HeidenskipJeugd NFM voorronde
3727-07-20199:30It HeidenskipNFM ochtend voorronde
3827-07-201913:00It HeidenskipNFM middag voorronde
3927-07-201919:00It HeidenskipNFM finale - Gouden Rige: 4
4030-07-201918:30Burgum2e klasse
4131-07-201918:30Burgum1e klasse
4201-08-201918:30Buitenpost2e klasse
4302-08-201919:00Buitenpost1e klasse - Feestwike-wedstrijd - Gouden Rige 5
4403-08-201910:00IJlstFryske Kampioenschappen Jeugd
4507-08-201918:30IJlstFrryslân Cup - Gouden Rige 6 (finale)
4608-08-201918:30Buitenpost3e klasse
4708-08-201918:30Buitenpost3e klasse - Jeugd
4808-08-201918:30It Heidenskip3e klasse
4908-08-201918:30It Heidenskip3e klasse - Jeugd
5010-08-201913:30Winsum1e klasse - Fryske Kampioenskippen
5114-08-201918:00BurgumPollepleats Nationale Competitie
5217-08-201910:00Burgum3e klasse
5317-08-201910:00Burgum3e klasse - Jeugd
5417-08-201910:00Winsum3e klasse - Jeugd
5517-08-201910:00Winsum3e klasse
5617-08-201918:00JaarsveldPollepleats Nationale Competitie
5721-08-201918:00VlistKaasboerderij van Eijk / Pollepleats Nationale Competitie
5824-08-201913:00It HeidenskipNederlandse Kampioenschappen Jeugd
5924-08-201918:00It HeidenskipPollepleats Nationale Competitie
6031-08-201914:00ZegveldNederlands Kampioenschap

Wedstrijden eerder in 2019

 DatumTijdPlaatsNaam
118-05-201910:00:00Burgum3e klasse
218-05-201910:00:00Burgum3e klasse - Jeugd
318-05-201914:30:00Buitenpost2e klasse
418-05-201919:00:00Buitenpost1e klasse
521-05-201919:00:00Grijpskerk2e klasse
622-05-201919:00:00Grijpskerk1e klasse
725-05-201910:00:00It Heidenskip3e klasse
825-05-201910:00:00It Heidenskip3e klasse - Jeugd
925-05-201914:30:00It Heidenskip2e klasse
1025-05-201919:00:00It Heidenskip1e klasse
1129-05-201919:00:00Grijpskerk3e klasse
1229-05-201919:00:00Grijpskerk3e klasse - Jeugd
1301-06-201910:00:00IJlst3e klasse
1401-06-201910:00:00IJlst3e klasse - Jeugd
1501-06-201914:30:00IJlst2e klasse
1601-06-201919:00:00IJlst1e klasse
1704-06-201919:00:00Winsum2e klasse
1805-06-201919:00:00Winsum1e klasse
1906-06-201919:00:00Buitenpost3e klasse
2006-06-201919:00:00Buitenpost3e klasse - Jeugd
2108-06-201910:00:00Winsum3e klasse AFGELAST
2208-06-201910:00:00Winsum3e klasse - Jeugd AFGELAST
2308-06-201914:30:00Burgum2e klasse AFGELAST
2408-06-201919:00:00Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial AFGELAST
2511-06-201919:00:00Burgum2e klasse
2612-06-201919:00:00Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial
2714-06-201919:00:00Grijpskerk2e klasse
2815-06-201910:00:00It Heidenskip3e klasse AFGELAST
2915-06-201910:00:00It Heidenskip3e klasse - Jeugd AFGELAST
3015-06-201919:00:00Grijpskerk1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal - Gouden Rige 1
3118-06-201918:30:00It Heidenskip3e klasse - Jeugd
3218-06-201918:30:00It Heidenskip3e klasse

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond