Senioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Ysbrand GalamaMix139.3720.4020.0920.0920.0019.7219.5419.53
2Rutger PiersmaTopklasse138.2320.6820.1019.9619.6419.3419.2919.22
3Freark KramerTopklasse138.2120.5820.2419.7219.5519.4819.4319.21
4Thewis HobmaTopklasse138.1420.3920.3920.1019.9819.3219.0618.90
5Bauke de JongTopklasse136.2120.6919.9419.8919.1519.1018.9918.45
6Sytse BokmaTopklasse135.8720.0719.7619.6019.3219.1819.0418.90
7Jan Teade NautaTopklasse135.5420.1919.8519.4619.1919.1418.9718.74
8Nard BrandsmaTopklasse135.3220.1719.5119.3619.3419.0118.9818.95
9Oane GalamaA135.2919.7519.7019.4119.3619.2519.0218.80
10Jarno HoekstraMix128.1919.4018.6518.3618.0918.0817.9617.65
11Feike StellingwerfMix128.0319.6018.9318.6818.6017.5717.3917.26
12Minne SmitMix127.6019.0618.2918.0918.0918.0718.0317.97
13Wiebren SchukkenMix121.6218.0017.9817.3417.1217.0717.0717.04
14Dytmer v/d WalMix120.4417.7717.3917.3517.2417.1416.9416.61
15Tsjebbe GalemaA118.9818.5717.5517.3416.5816.4816.3316.13
16Jesper DemmerB118.9017.9217.2617.1216.9116.7216.6916.28
17Jorn de VriesB117.8317.5017.3917.0716.9416.5316.2716.13
18Alwin FonkB116.9317.2716.8316.8316.8016.6416.4216.14
19Jarich WijnstraA116.3017.0516.9316.8716.8216.3616.2516.02
20Jasper HenstraMix115.5417.0216.7916.7116.4716.2116.2016.14
21Auke ZijlstraA111.7616.4616.2516.0415.9315.7315.7215.63
22Benny v/d PloegA110.8516.4516.1116.0015.6915.6715.5015.43
23Wieger-Piet HaarsmaA109.9116.0515.9415.9015.6415.5615.4815.34
24Jos BethlehemB108.6116.6115.5315.5115.4315.3115.2314.99
25Thijs FaassenA108.1517.6916.0215.4914.8614.8514.6314.61
26Anne PostmaB105.9716.3315.1515.1415.0914.8514.8314.58
27Tjibbe Jan van AssenB102.4015.3615.1414.8414.5114.4414.3313.78
28Frederik BoersmaB 98.5215.0314.1514.0913.9413.9213.7713.62
29Rick ReurinkB 55.4614.1814.0013.7413.54
30Bart HelmholtB 38.5219.8118.71
31Jacob v/d VeldeB 13.4213.42
32Siem LeffertsB 13.0013.00

Dames

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Marrit v/d WalB114.0617.1317.0616.6016.0215.8115.7515.69
2Sigrid BokmaTopklasse107.7915.7515.4815.4715.4615.3415.2415.05
3Femke RispensTopklasse105.5415.5615.4715.2614.9114.8514.8214.67
4Hanneke WestertTopklasse104.5715.5115.1214.8914.8214.8014.7914.64
5Femke BrouwerTopklasse103.0515.8514.7214.6914.6414.4614.4014.29
6Inger HaanstraTopklasse100.8314.7514.5814.5314.2914.2814.2514.15
7Pytrix WestraTopklasse100.8214.8714.7014.4514.4414.2014.1214.04
8Hilde v/d WeijA 98.1314.4514.4013.9813.9213.8413.8413.70
9Henrieke WijnstraA 97.1914.3014.0013.9713.8413.7913.7013.59
10Marije ReitsmaTopklasse 96.6415.1014.5314.3613.7113.1012.9612.88
11Berber de VriesA 96.5014.1513.9113.7713.7513.6513.6413.63
12Douwina de JongTopklasse 96.0915.4714.1313.7213.2513.2213.2113.09
13Gerbrich SteensmaA 94.6313.8513.7213.7113.6613.2413.2413.21
14Akke Dijkstra0 94.4613.9113.7713.5213.4613.4213.3613.02
15Iris WijbengaB 93.7814.4113.4113.3913.2713.2213.0813.00
16Boukje de Boer0 93.3613.7213.6513.6013.2813.1412.9912.98
17Grytsje VeltmanC 91.5213.5013.2113.1713.0313.0112.9812.62
18Manon KoehoornB 88.7613.0712.9012.7412.6312.5812.5512.29
19Rianne KampenA 85.5312.9012.5512.4412.1011.9011.8311.81
20Rixt v/d Goot0 84.6312.5112.2412.1212.1212.1112.0011.53
21Fimke v/d HaringB 84.4413.8112.6111.9111.8211.5211.4111.36
22Lisse v/d KnaapB 69.1213.2212.2912.0811.6710.669.20
23Tirza BoschmaB 56.3511.8811.6911.5611.289.940.00
24Baukje de VriesB 45.0312.4211.5710.8210.22
25Judith de HaanB 11.9411.94

Junioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Germ TerpstraTopklasse139.2020.3420.1120.1120.0019.7119.6719.26
2Rutger HaanstraTopklasse135.8820.1819.8919.5919.4219.1219.0418.64
3Wisse BroekstraTopklasse135.6719.8319.6519.4419.2419.2419.2219.05
4Michiel ZijlstraTopklasse130.6519.7318.8918.8118.6318.2918.2418.06
5Riemer Durk KrolA130.5219.3919.2718.7218.5318.2818.1718.16
6Jelte FolkertsmaA125.1618.7318.2618.1917.9617.4017.3317.29
7Auke Jan JilderdaTopklasse124.0419.0218.5118.4617.2717.0517.0316.70
8Douwe AbmaA123.9918.7918.0817.9217.5717.4317.1817.02
9Bouwe WestertMix122.9617.9917.9117.7817.6517.4317.1217.08
10Sietze KetelaarTopklasse122.5917.8317.7217.6317.5517.4317.3417.09
11Thomas v/d GootB119.9518.6417.2616.9916.9016.8216.7616.58
12Peter FaberA119.9219.1017.4717.0516.6416.6416.5416.48
13Arend VeenstraB115.0117.0916.9116.5816.4816.1416.0415.77
14Hendrik Jacob KrolTopklasse111.1216.5916.3016.0415.6515.5815.5715.39
15Evert ZijlstraB108.7516.2415.6115.5015.4515.4315.3515.17
16Jesse van DijkC105.2916.9215.8815.5514.7414.1014.0814.02
17Jitse PostmaA102.1015.0814.8514.6214.5514.4614.3914.15
18Hidde de JongA101.0516.0615.0514.8114.2814.2213.8712.76
19Erwin LeffertsB 88.6315.4615.3615.0414.6714.5613.54

Jongens

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Sietse LeffertsTopklasse123.9818.6918.2718.0317.5417.4517.1816.82
2Timo v/d KnaapTopklasse120.5117.5317.4917.3617.1717.1017.0416.82
3Brent MonsmaB119.9417.9817.3017.2617.1916.9216.6616.63
4Mads TolsmaTopklasse117.0217.9217.1016.9916.9416.3916.0115.67
5Djurre de JongA116.9617.8317.0316.7816.5316.3416.2516.20
6Jasper HaanstraA115.1317.2817.1417.0916.6816.0015.6215.32
7Martijn ZuidersmaTopklasse114.7317.2217.0216.2816.1616.1615.9615.93
8Jorrit BouwstraTopklasse110.6516.8216.4115.7115.5315.4715.4015.31
9Eldert Simon GroenhofA110.1116.6816.2316.2215.5315.3115.1415.00
10Tim WassenaarC109.7516.7816.5015.5015.4615.4315.0914.99
11Melle VeenstraMix108.6115.8115.7615.6815.5215.4615.2615.12
12Reinder HaanstraTopklasse108.1816.1415.8315.7515.5915.2214.8714.78
13Its VeenstraA108.1316.8216.3815.5915.5014.8514.7714.22
14Jelte VeltmanA107.9216.5116.4115.1615.0615.0414.9714.77
15Riemer ZijlstraTopklasse104.5315.3415.1615.1415.1014.8614.5114.42
16Wiebren JongsmaTopklasse100.6815.5314.7714.5314.0114.0013.9413.90
17Wieger BijlsmaTopklasse100.5214.8414.7114.6014.4914.2613.8313.79
18Daniël VeenstraTopklasse100.0814.9914.9414.5513.9613.9513.8813.81
19Auke Tymen de BoerB 99.2214.6014.3214.2814.2214.0213.9213.86
20Mark SybrandyA 98.6914.3714.2914.2314.1714.0113.8613.76
21Hans PafforaadC 94.8213.8213.7313.7213.4713.3913.3813.31
22Hannes WaltaC 93.4313.8013.6913.2813.2413.2013.1213.10
23Hidde GalemaA 91.0113.2013.1113.0513.0312.9412.8912.79
24Rimmer v/d WalC 90.0713.7413.1613.0612.8112.7312.3812.19
25Sietze KronemeijerA 88.7613.8313.3112.7712.7012.0712.0512.03
26Melle de JongB 87.3313.7312.6712.5612.2912.1112.0511.92
27Ysbrand HaanstraA 86.1213.6012.5112.3412.2611.9911.8411.58
28Ate KaastraA 84.1312.9912.6412.3511.9011.7411.2811.23
29Roan BijlsmaC 82.9513.3412.1412.0711.9311.7311.6410.10
30Rutger YntemaB 82.6312.1512.0012.0011.7411.6911.5411.51
31Jort v/d GootB 81.2012.4712.1011.9711.3411.2811.0510.99
32Daniël HaanstraB 80.5412.5812.5411.8911.1211.0410.9710.40
33Harmen HoekstraC 77.5411.6011.3711.1711.1511.1010.7510.40
34Wilco DamstraB 42.2811.1510.6310.4410.06
35Gijs RutgersA 38.1513.3813.3311.44
36Fedde HuitemaC 31.6610.7410.7210.20
37Douwe-Franke Westra0 24.3612.9311.43
38Thijs v/d Wolf0 22.2311.2910.94
39Diederik van Dellen0 21.5010.7510.75
40Nick van Wier0 20.6610.5510.11
41Hylke BrouwerA 13.3713.37
42Matthijs BaarC 10.8010.80
43Bram BergstraA 10.2010.20
44Ate MiedemaB 9.839.83

Meisjes

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Noa de BoerTopklasse100.7814.8614.8614.4814.3914.0814.0614.05
2Jeltske TerpstraA 99.4915.1014.6114.4314.1513.8013.7613.64
3Sanne BouwstraTopklasse 96.9414.7614.6413.8113.8013.6413.5212.77
4Hieke VogelTopklasse 93.8914.4013.5313.5013.2713.1113.0813.00
5Lisanne de JongB 93.6514.6513.7513.4013.3413.2812.8412.39
6Yenthe van KammenB 93.0915.0413.7813.2712.8312.8012.7512.62
7Mirije ZorgdragerB 92.7414.2613.3913.3113.0912.9812.9312.78
8Hylkje HoekstraA 92.5813.6913.6613.5913.1412.8912.8812.73
9Yrsa MaatsTopklasse 91.0613.5213.1413.1013.0412.9112.9012.45
10Nynke Klijn VeldermanTopklasse 90.6413.4113.1313.0713.0612.8612.6512.46
11Daniëlle HielemaTopklasse 90.5213.3513.0913.0212.8612.8412.7312.63
12Berber HaanstraTopklasse 90.3013.5513.2313.0112.7012.6712.6312.51
13Nynke KampenTopklasse 89.4913.1113.0312.7912.7012.6812.6212.56
14Inez BouwmanB 89.3413.6413.2912.8812.8112.3912.2712.06
15Brecht v/d ZeeA 86.3313.4512.9612.1012.0312.0211.8911.88
16Marije KampenA 73.0611.3710.7910.6210.5410.1410.089.52
17Emma Klijn VeldermanA 62.8813.0913.0012.3712.2312.19
18Zoet Kaag0 35.0912.0111.9011.180.00
19Geertje AlgraB 32.4711.3210.8610.29
20Nina v/d VlietA 23.0811.6911.39
21Anna Sietsma0 19.9810.169.820.00
22Rixt PotmaA 9.169.160.00

Het algemeen klassement is gebaseerd op de zeven beste sprongen van elke polsstokspringer in het desbetreffende seizoen gerealiseerd. Alleen afstanden gerealiseerd tijdens klassementswedstrijden (dus niet NK) tellen in de beoordeling mee. Per wedstrijd telt alleen de beste voorronde afstand.

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond