DatumTijdPlaatsNaam
1za 26-06-20219:30BurgumJeugd
2wo 30-06-202119:00It Heidenskip1e klasse
3do 01-07-202119:00It Heidenskip2e klasse
4za 03-07-20219:30GrijpskerkJeugd
5za 03-07-202113:00Buitenpost3e klasse
6za 03-07-202115:30Buitenpost2e klasse
7za 03-07-202119:00Buitenpost1e klasse
8di 06-07-202119:00IJlst2e klasse
9wo 07-07-202119:00IJlst1e klasse
10za 10-07-20219:30WinsumJeugd
11za 10-07-202113:00Winsum3e klasse
12za 10-07-202115:30Winsum2e klasse
13za 10-07-202119:00Winsum1e klasse - Waadhoekeljepperij - Gouden Rige 1
14di 13-07-202119:00Grijpskerk2e klasse
15wo 14-07-202119:00Grijpskerk1e klasse
16za 17-07-20219:30GrijpskerkJeugd
17za 17-07-202113:00Burgum3e klasse
18za 17-07-202115:30Burgum2e klasse
19za 17-07-202119:00Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial
20wo 21-07-202119:00Grijpskerk3e klasse
21za 24-07-20219:30IJlstJeugd
22za 24-07-202113:00IJlst3e klasse
23za 24-07-202115:30IJlst2e klasse
24za 24-07-202119:00IJlst1e klasse
25do 29-07-202111:00It HeidenskipJeugd NFM voorronde
26do 29-07-202119:00Buitenpost2e klasse
27vr 30-07-202119:00Buitenpost1e klasse - Feestwikewedstrijd - Gouden Rige 2
28za 31-07-20219:30It HeidenskipNFM (ochtendronde)
29za 31-07-202113:00It HeidenskipNFM (middagronde)
30za 31-07-202118:30It HeidenskipNFM Finale
31wo 04-08-202118:30Winsum3e klasse
32za 07-08-202110:00IJlstFryske Kampioenskippen Jeugd
33za 07-08-202114:30IJlst2e klasse
34za 07-08-202118:30IJlst1e klasse
35di 10-08-202118:30Winsum3e klasse
36wo 11-08-202118:30IJlst1e klasse - Fryslân Cup - Gouden Rige 4
37za 14-08-202114:00VlistTweekamp
38di 17-08-202118:30It Heidenskip2e klasse
39wo 18-08-202118:30It Heidenskip1e klasse
40za 21-08-20219:30BuitenpostJeugd
41za 21-08-202113:00Burgum3e klasse - Keningsljeppen
42za 21-08-202115:00Burgum2e klasse - Keningsljeppen
43za 21-08-202118:30Burgum1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige 5
44wo 25-08-202118:30It Heidenskip3e klasse
45do 26-08-202118:30Grijpskerk2e klasse
46vr 27-08-202118:30Grijpskerk1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal - Gouden Rige 6
47za 28-08-202113:00KockengenNederlandse Kampioenschappen Jeugd Fierljeppen
48za 04-09-202113:30WinsumFryske Kampioenskippen
49za 11-09-202112:00Grijpskerk3e klasse - De Útljepper
50za 11-09-202114:00Grijpskerk2e klasse - De Útljepper
51za 11-09-202116:00Grijpskerk1e klasse - De Útljepper
52za 18-09-202114:00BurgumNederlandse Kampioenschappen Fierljeppen

Wedstrijden eerder in 2021

 DatumTijdPlaatsNaam
115-05-202109:30:00BuitenpostJeugd - Afgelast ivm Coronaregels
215-05-202113:00:00Buitenpost3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
315-05-202115:30:00Buitenpost2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
415-05-202119:00:00Buitenpost1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
519-05-202119:00:00Winsum3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
622-05-202109:30:00BurgumJeugd - Afgelast ivm Coronaregels
722-05-202113:00:00Burgum3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
822-05-202115:30:00Burgum2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
922-05-202119:00:00Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial - Afgelast ivm Coronaregels
1025-05-202119:00:00Grijpskerk2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1126-05-202119:00:00Grijpskerk1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1229-05-202109:30:00It HeidenskipJeugd - Afgelast ivm Coronaregels
1329-05-202113:00:00It Heidenskip3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1429-05-202115:30:00It Heidenskip2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1529-05-202119:00:00It Heidenskip1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1601-06-202119:00:00Winsum2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1702-06-202119:00:00Winsum1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1805-06-202111:00:00PolsbroekerdamDutch Jump event Jeugd - Afgelast ivm Coronaregels
1905-06-202114:30:00PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels
2005-06-202118:30:00PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels
2112-06-202109:30:00BuitenpostJeugd
2219-06-202109:30:00It HeidenskipJeugd

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond