DOWNLOAD AGENDA

 DatumTijdPlaatsNaam
1do 29-07-202111:00It HeidenskipJeugd NFM voorronde
2do 29-07-202119:00Buitenpost2e klasse
3vr 30-07-202119:00Buitenpost1e klasse - Feestwikewedstrijd - Gouden Rige 2
4za 31-07-20219:30It HeidenskipNFM (ochtendronde)
5za 31-07-202113:00It HeidenskipNFM (middagronde)
6za 31-07-202118:30It HeidenskipNFM Finale
7wo 04-08-202118:30Winsum3e klasse
8za 07-08-202110:00IJlstFryske Kampioenskippen Jeugd
9za 07-08-202114:30IJlst2e klasse
10za 07-08-202118:30IJlst1e klasse
11di 10-08-202118:30Winsum3e klasse
12wo 11-08-202118:30IJlst1e klasse - Fryslân Cup - Gouden Rige 4
13za 14-08-202114:00VlistTweekamp
14di 17-08-202118:30It Heidenskip2e klasse
15wo 18-08-202118:30It Heidenskip1e klasse
16za 21-08-20219:30BuitenpostJeugd
17za 21-08-202113:00Burgum3e klasse - Keningsljeppen
18za 21-08-202115:00Burgum2e klasse - Keningsljeppen
19za 21-08-202118:30Burgum1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige 5
20wo 25-08-202118:30It Heidenskip3e klasse
21do 26-08-202118:30Grijpskerk2e klasse
22vr 27-08-202118:30Grijpskerk1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal - Gouden Rige 6
23za 28-08-202113:00KockengenNederlandse Kampioenschappen Jeugd Fierljeppen
24za 04-09-202113:30WinsumFryske Kampioenskippen
25za 11-09-202112:00Grijpskerk3e klasse - De Útljepper
26za 11-09-202114:00Grijpskerk2e klasse - De Útljepper
27za 11-09-202116:00Grijpskerk1e klasse - De Útljepper
28za 18-09-202114:00BurgumNederlandse Kampioenschappen Fierljeppen

Wedstrijden eerder in 2021

 DatumTijdPlaatsNaam
115-05-202109:30:00BuitenpostJeugd - Afgelast ivm Coronaregels
215-05-202113:00:00Buitenpost3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
315-05-202115:30:00Buitenpost2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
415-05-202119:00:00Buitenpost1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
519-05-202119:00:00Winsum3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
622-05-202109:30:00BurgumJeugd - Afgelast ivm Coronaregels
722-05-202113:00:00Burgum3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
822-05-202115:30:00Burgum2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
922-05-202119:00:00Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial - Afgelast ivm Coronaregels
1025-05-202119:00:00Grijpskerk2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1126-05-202119:00:00Grijpskerk1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1229-05-202109:30:00It HeidenskipJeugd - Afgelast ivm Coronaregels
1329-05-202113:00:00It Heidenskip3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1429-05-202115:30:00It Heidenskip2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1529-05-202119:00:00It Heidenskip1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1601-06-202119:00:00Winsum2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1702-06-202119:00:00Winsum1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels
1805-06-202111:00:00PolsbroekerdamDutch Jump event Jeugd - Afgelast ivm Coronaregels
1905-06-202114:30:00PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels
2005-06-202118:30:00PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels
2112-06-202109:30:00BuitenpostJeugd
2219-06-202109:30:00It HeidenskipJeugd
2326-06-202109:30:00BurgumJeugd
2430-06-202119:00:00It Heidenskip1e klasse
2501-07-202119:00:00It Heidenskip2e klasse
2603-07-202109:30:00GrijpskerkJeugd
2703-07-202113:00:00Buitenpost3e klasse
2803-07-202115:30:00Buitenpost2e klasse
2903-07-202119:00:00Buitenpost1e klasse
3006-07-202119:00:00IJlst2e klasse
3107-07-202119:00:00IJlst1e klasse
3210-07-202109:30:00WinsumJeugd
3310-07-202113:00:00Winsum3e klasse
3410-07-202115:30:00Winsum2e klasse
3510-07-202119:00:00Winsum1e klasse - Waadhoekeljepperij - Gouden Rige 1
3614-07-202119:00:00Grijpskerk1e klasse
3715-07-202119:00:00Grijpskerk2e klasse
3817-07-202109:30:00GrijpskerkJeugd
3917-07-202114:00:00Burgum3e klasse
4017-07-202115:30:00Burgum2e klasse
4117-07-202119:00:00Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial
4221-07-202119:00:00Grijpskerk3e klasse
4324-07-202109:30:00IJlstJeugd
4424-07-202113:00:00IJlst3e klasse
4524-07-202115:30:00IJlst2e klasse
4624-07-202119:00:00IJlst1e klasse

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond