Overzicht klassementen

Klassement ROC Friese Poort Competitie 2018

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjesJeugd
1Nard Brandsma
142.01
Sigrid Bokma
101.00
Freark Kramer
133.78
Wisse Broekstra
118.36
Bente Vlas
98.21
Romke Jan Kootstra
43.61
2Thewis Hobma
140.96
Anneke Broersma
100.10
Jan Teade Nauta
127.39
Rutger Haanstra
116.01
Tirza Boschma
96.26
Jitse Postma
10.20
3Sytse Bokma
134.84
Akke Dijkstra
99.81
Rutger Piersma
126.22
Abe-Luuk Stedehouder
109.04
Femke Rispens
95.94
Chris Geerdink
9.31
4Hannes Scherjon
133.59
Boukje de Boer
94.37
Wietse Nauta
122.42
Stefan Douma
108.65
Fardau van Akker
94.94
5Ysbrand Galama
133.54
Hiske Galama
93.61
Jarich Wijnstra
122.34
Renzo Zwaagman
108.62
Pytrix Westra
94.87

Klassement FLB Jeugd 2018

 DamesJongensMeisjesJeugdJongens 11-12 jaarJongens tm 10 jaarMeisjes 11-12 jaarMeisjes tm 10 jaar
1Janneke Wittermans
12.22
Thomas v/d Goot
31.18
Judith de Haan
51.63
Romke Jan Kootstra
33.25
Douwe-Franke Westra
18.09
Sietse Lefferts
19.98
Yenthe van Kammen
15.99
Berber Haanstra
8.57
2Janneke Wittermans
12.22
Thomas v/d Goot
31.18
Judith de Haan
51.63
Romke Jan Kootstra
33.25
Douwe-Franke Westra
18.09
Sietse Lefferts
19.98
Yenthe van Kammen
15.99
Berber Haanstra
8.57
3Jasper Woudwijk
22.69
Astrid v/d Veen
49.78
Rianne Heeringa
10.60
Mads Tolsma
10.49
Auke Tymen de Boer
16.31
Maureen Westerhof
10.62
Sanne Bouwstra
7.41
4Jasper Woudwijk
22.69
Astrid v/d Veen
49.78
Rianne Heeringa
10.60
Mads Tolsma
10.49
Auke Tymen de Boer
16.31
Maureen Westerhof
10.62
Sanne Bouwstra
7.41
5Erwin Lefferts
22.03
Fenna Jongsma
43.67
Fimke v/d Haring
10.26
Timo v/d Knaap
10.29
Riemer Zijlstra
9.92
Hanneke Westert
9.93
Nynke Kampen
6.25

Klassement selectie Jeugd voor FK/NK 2018

 JongensMeisjesJongens 11-12 jaarJongens tm 10 jaarMeisjes 11-12 jaarMeisjes tm 10 jaar
1Jasper Woudwijk
11.13
Judith de Haan
21.69
Thijn Postma
10.84
Sietse Lefferts
10.06
Maureen Westerhof
10.62
Berber Haanstra
8.57
2Thomas v/d Goot
10.22
Fenna Jongsma
21.27
Erwin Lefferts
10.72
Riemer Zijlstra
9.92
Hanneke Westert
9.93
Sanne Bouwstra
7.41
3Astrid v/d Veen
21.12
Mads Tolsma
10.49
Auke Tymen de Boer
8.90
Jeltske Terpstra
8.87
Nynke Kampen
6.25
4Frauke Tijsma
20.50
Timo v/d Knaap
10.29
Jorrit Bouwstra
8.72
Yenthe van Kammen
8.32
Mirthe Bruinsma
5.71
5Rianne Heeringa
10.60
Eldert Simon Groenhof
10.15
Damian Westerhof
8.21
Hylkje Hoekstra
8.26

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Het algemeen klassement is gebaseerd op de zeven beste sprongen van elke polsstokspringer in het desbetreffende seizoen gerealiseerd. Alleen afstanden gerealiseerd tijdens klassementswedstrijden (dus niet NK) tellen in de beoordeling mee. Per wedstrijd telt alleen de beste voorronde afstand.

Om ook aan het begin van het seizoen een goede tussenstand te kunnen tonen wordt gebruik gemaakt van de volgende verdeelsleutel

  • Na 1 wedstrijd telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 2 wedstrijden telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 3 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 4 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 5 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 6 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 7 wedstrijden tellen 4 sprongen mee voor het klassement
  • Na 8 wedstrijden tellen 5 sprongen mee voor het klassement
  • Na 9 wedstrijden tellen 6 sprongen mee voor het klassement
  • Na 10 of meer wedstrijden tellen 7 sprongen mee voor het klassement