Agenda

 DatumTijdPlaatsNaam
1wo 26-06-202419:00Buitenpost1e klasse
2do 27-06-202418:30Buitenpost2e en 3e klasse
3za 29-06-202410:30IJlstJeugd
4za 29-06-202413:00IJlst3e klasse
5za 29-06-202415:30IJlst2e klasse
6za 29-06-202419:00IJlst1e klasse
7za 06-07-202410:30WinsumJeugd
8za 06-07-202414:00WinsumTweekamp Fryslan-Holland
9di 09-07-202419:00Grijpskerk2e klasse
10wo 10-07-202419:00Grijpskerk1e klasse
11do 11-07-202419:00Grijpskerk3e klasse
12za 13-07-202410:30It HeidenskipJeugd
13za 13-07-202413:00It Heidenskip3e klasse
14za 13-07-202415:30It Heidenskip2e klasse
15za 13-07-202419:00It Heidenskip1e klasse
16za 20-07-202410:30BurgumJeugd
17za 20-07-202413:00Burgum3e klasse – Keningsljeppen
18za 20-07-202415:30Burgum2e klasse – Keningsljeppen
19za 20-07-202418:30Burgum1e klasse – Keningsljeppen
20za 20-07-202420:30Burgum1e klasse – Keningsljeppen (finale)
21di 23-07-202419:00IJlst2e klasse
22wo 24-07-202419:00IJlst1e klasse
23do 25-07-202419:00IJlst3e klasse
24za 27-07-202410:30GrijpskerkJeugd
25za 27-07-202413:00Grijpskerk3e klasse
26za 27-07-202415:30Grijpskerk2e klasse
27za 27-07-202419:00Grijpskerk1e klasse
28di 30-07-202419:00Buitenpost2e klasse
29wo 31-07-202419:00Buitenpost3e klasse
30do 01-08-202411:00It HeidenskipJeugd NFM voorronde
31do 01-08-202415:00It HeidenskipJeugd NFM Finale
32vr 02-08-202419:00Buitenpost1e klasse – Feestwikewedstrijd
33za 03-08-20249:00It HeidenskipNFM (ochtendronde)
34za 03-08-202413:00It HeidenskipNFM (middagronde)
35di 06-08-202418:30Winsum2e klasse
36do 08-08-202418:30Winsum3e klasse
37za 10-08-202410:00IJlstFryske Kampioenskippen Jeugd
38za 10-08-202413:00IJlst3e klasse
39za 10-08-202415:30IJlst2e klasse
40za 10-08-202418:30IJlst1e klasse
41ma 12-08-202418:30GrijpskerkJeugd (= afgelaste wedstrijd van 15 juni)
42ma 12-08-202418:30It Heidenskip3e klasse
43di 13-08-202418:30It Heidenskip2e klasse
44wo 14-08-202418:30It Heidenskip1e klasse
45za 17-08-202413:30WinsumFryske Kampioenskippen
46ma 19-08-202418:30BuitenpostJeugd
47di 20-08-202418:30Burgum2e klasse
48wo 21-08-202418:30Burgum3e klasse
49za 24-08-202413:00BurgumNederlandse Kampioenschappen Jeugd Fierljeppen
50za 24-08-202418:30Burgum1e klasse
51za 31-08-202414:00PolsbroekerdamNederlandse Kampioenschappen Fierljeppen
52za 07-09-202413:30GrijpskerkDe Utljepper 2024 Jeugd
53za 07-09-202413:30GrijpskerkDe Utljepper 2024

Wedstrijden eerder in 2024

 DatumTijdPlaatsNaam
129-04-202409:30:00HeerenveenJeugd-dag Sportstad
218-05-202410:30:00WinsumJeugd
318-05-202413:00:00Winsum3e klasse
418-05-202415:30:00Winsum2e klasse
518-05-202419:00:00Winsum1e klasse – Waadhoekeljepperij
625-05-202410:30:00IJlstJeugd
725-05-202413:00:00IJlst3e klasse
825-05-202415:30:00IJlst2e klasse
925-05-202419:00:00IJlst1e klasse
1029-05-202419:00:00It Heidenskip1e klasse
1130-05-202419:00:00It Heidenskip2e en 3e klasse
1201-06-202410:30:00BurgumJeugd
1301-06-202415:00:00Burgum2e en 3e klasse
1401-06-202419:00:00Burgum1e klasse – Eelke Scherjon Memorial
1508-06-202410:30:00BuitenpostJeugd
1608-06-202413:00:00Buitenpost3e klasse – openingswedstrijd nieuwe schansen
1708-06-202415:30:00Buitenpost2e klasse – openingswedstrijd nieuwe schansen
1808-06-202419:00:00Buitenpost1e klasse – openingswedstrijd nieuwe schansen
1912-06-202419:00:00Winsum1e klasse
2013-06-202418:30:00Winsum2e en 3e klasse
2115-06-202415:00:00Grijpskerk2e en 3e klasse
2218-06-202419:00:00Grijpskerk1e klasse – Ello Sterenborg Bokaal (= afgelaste wedstrijd van 15 juni)
2322-06-202410:30:00It HeidenskipJeugd
2422-06-202415:00:00It Heidenskip2e en 3e klasse
2522-06-202419:00:00It Heidenskip1e klasse

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond