Agenda

 DatumTijdPlaatsNaam
1di 28-05-202419:00It Heidenskip2e klasse
2wo 29-05-202419:00It Heidenskip1e klasse
3do 30-05-202419:00It Heidenskip3e klasse
4za 01-06-202410:30BurgumJeugd
5za 01-06-202413:00Burgum3e klasse
6za 01-06-202415:30Burgum2e klasse
7za 01-06-202419:00Burgum1e klasse – Eelke Scherjon Memorial
8za 08-06-202410:30BuitenpostJeugd
9za 08-06-202413:00Buitenpost3e klasse
10za 08-06-202415:30Buitenpost2e klasse
11za 08-06-202419:00Buitenpost1e klasse
12di 11-06-202419:00Winsum2e klasse
13wo 12-06-202419:00Winsum1e klasse
14do 13-06-202419:00Winsum3e klasse
15za 15-06-202410:30GrijpskerkJeugd
16za 15-06-202413:00Grijpskerk3e klasse
17za 15-06-202415:30Grijpskerk2e klasse
18za 15-06-202419:00Grijpskerk1e klasse – Ello Sterenborg Bokaal
19za 22-06-202410:30It HeidenskipJeugd
20za 22-06-202413:00It Heidenskip3e klasse
21za 22-06-202415:30It Heidenskip2e klasse
22za 22-06-202419:00It Heidenskip1e klasse
23di 25-06-202419:00Buitenpost2e klasse
24wo 26-06-202419:00Buitenpost1e klasse
25do 27-06-202419:00Buitenpost3e klasse
26za 29-06-202410:30IJlstJeugd
27za 29-06-202413:00IJlst3e klasse
28za 29-06-202415:30IJlst2e klasse
29za 29-06-202419:00IJlst1e klasse
30za 06-07-202410:30WinsumJeugd
31za 06-07-202414:00WinsumTweekamp Fryslan-Holland
32di 09-07-202419:00Grijpskerk2e klasse
33wo 10-07-202419:00Grijpskerk1e klasse
34do 11-07-202419:00Grijpskerk3e klasse
35za 13-07-202410:30It HeidenskipJeugd
36za 13-07-202413:00It Heidenskip3e klasse
37za 13-07-202415:30It Heidenskip2e klasse
38za 13-07-202419:00It Heidenskip1e klasse
39za 20-07-202410:30BurgumJeugd
40za 20-07-202413:00Burgum3e klasse – Keningsljeppen
41za 20-07-202415:30Burgum2e klasse – Keningsljeppen
42za 20-07-202418:30Burgum1e klasse – Keningsljeppen
43za 20-07-202420:30Burgum1e klasse – Keningsljeppen (finale)
44di 23-07-202419:00IJlst2e klasse
45wo 24-07-202419:00IJlst1e klasse
46do 25-07-202419:00IJlst3e klasse
47za 27-07-202410:30GrijpskerkJeugd
48za 27-07-202413:00Grijpskerk3e klasse
49za 27-07-202415:30Grijpskerk2e klasse
50za 27-07-202419:00Grijpskerk1e klasse
51di 30-07-202419:00Buitenpost2e klasse
52wo 31-07-202419:00Buitenpost3e klasse
53do 01-08-202411:00It HeidenskipJeugd NFM voorronde
54do 01-08-202415:00It HeidenskipJeugd NFM Finale
55vr 02-08-202419:00Buitenpost1e klasse – Feestwikewedstrijd
56za 03-08-20249:00It HeidenskipNFM (ochtendronde)
57za 03-08-202413:00It HeidenskipNFM (middagronde)
58di 06-08-202418:30Winsum2e klasse
59do 08-08-202418:30Winsum3e klasse
60za 10-08-202410:00IJlstFryske Kampioenskippen Jeugd
61za 10-08-202413:00IJlst3e klasse
62za 10-08-202415:30IJlst2e klasse
63za 10-08-202418:30IJlst1e klasse
64ma 12-08-202418:30It Heidenskip3e klasse
65di 13-08-202418:30It Heidenskip2e klasse
66wo 14-08-202418:30It Heidenskip1e klasse
67za 17-08-202413:30WinsumFryske Kampioenskippen
68ma 19-08-202418:30BuitenpostJeugd
69di 20-08-202418:30Burgum2e klasse
70wo 21-08-202418:30Burgum3e klasse
71za 24-08-202413:00BurgumNederlandse Kampioenschappen Jeugd Fierljeppen
72za 24-08-202418:30Burgum1e klasse
73za 31-08-202414:00PolsbroekerdamNederlandse Kampioenschappen Fierljeppen
74za 07-09-202413:30GrijpskerkDe Utljepper 2024 Jeugd
75za 07-09-202413:30GrijpskerkDe Utljepper 2024

Wedstrijden eerder in 2024

 DatumTijdPlaatsNaam
129-04-202409:30:00HeerenveenJeugd-dag Sportstad
218-05-202410:30:00WinsumJeugd
318-05-202413:00:00Winsum3e klasse
418-05-202415:30:00Winsum2e klasse
518-05-202419:00:00Winsum1e klasse – Waadhoekeljepperij
625-05-202410:30:00IJlstJeugd
725-05-202413:00:00IJlst3e klasse
825-05-202415:30:00IJlst2e klasse
925-05-202419:00:00IJlst1e klasse

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond