Agenda

 DatumTijdPlaatsNaam
1za 21-05-20229:30WinsumJeugd
2za 21-05-202213:00Winsum3e klasse
3za 21-05-202215:30Winsum2e klasse
4za 21-05-202219:00Winsum1e klasse
5za 28-05-20229:30BurgumJeugd
6za 28-05-202213:00Burgum3e klasse
7za 28-05-202215:30Burgum2e klasse
8za 28-05-202219:00Burgum1e klasse – Eelke Scherjon Memorial
9za 04-06-20229:30IJlstJeugd
10za 04-06-202213:00IJlst3e klasse
11za 04-06-202215:30IJlst2e klasse
12za 04-06-202219:00IJlst1e klasse
13di 07-06-202219:00Grijpskerk2e klasse
14wo 08-06-202219:00Grijpskerk1e klasse
15do 09-06-202219:00Grijpskerk3e klasse
16za 11-06-20229:30It HeidenskipJeugd
17za 11-06-202213:00It Heidenskip3e klasse
18za 11-06-202215:30It Heidenskip2e klasse
19za 11-06-202219:00It Heidenskip1e klasse
20di 14-06-202219:00Winsum2e klasse
21wo 15-06-202219:00Winsum1e klasse
22do 16-06-202219:00Winsum3e klasse
23za 18-06-20229:30IJlstJeugd
24za 18-06-202213:00IJlst3e klasse
25za 18-06-202215:30IJlst2e klasse
26za 18-06-202219:00IJlst1e klasse
27za 25-06-20229:30BuitenpostJeugd
28za 25-06-202213:00Buitenpost3e klasse
29za 25-06-202215:30Buitenpost2e klasse
30za 25-06-202219:00Buitenpost1e klasse
31di 28-06-202219:00It Heidenskip2e klasse
32wo 29-06-202219:00It Heidenskip1e klasse
33do 30-06-202219:00It Heidenskip3e klasse
34za 02-07-20229:30It HeidenskipJeugd
35za 02-07-202214:00It HeidenskipTweekamp
36di 05-07-202219:00IJlst2e klasse
37wo 06-07-202219:00IJlst1e klasse
38do 07-07-202219:00IJlst3e klasse
39za 09-07-20229:30WinsumJeugd
40za 09-07-202213:00Winsum3e klasse
41za 09-07-202215:30Winsum2e klasse
42za 09-07-202219:00Winsum1e klasse – Waadhoekeljepperij – Gouden Rige
43di 12-07-202219:00Grijpskerk2e klasse
44wo 13-07-202219:00Grijpskerk1e klasse
45do 14-07-202219:00Grijpskerk3e klasse
46za 16-07-20229:30BurgumJeugd
47za 16-07-202212:30Burgum3e klasse – Keningsljeppen – Gouden Rige
48za 16-07-202215:00Burgum2e klasse – Keningsljeppen – Gouden Rige
49za 16-07-202218:30Burgum1e klasse – Keningsljeppen – Gouden Rige
50za 16-07-202220:30Burgum1e klasse – Keningsljeppen (finale) – Gouden Rige
51di 19-07-202219:00Winsum2e klasse
52wo 20-07-202219:00Winsum1e klasse
53do 21-07-202219:00Winsum3e klasse
54za 23-07-20229:30GrijpskerkJeugd
55za 23-07-202213:00Grijpskerk3e klasse
56za 23-07-202215:30Grijpskerk2e klasse
57za 23-07-202219:00Grijpskerk1e klasse – Ello Sterenborg Bokaal – Gouden Rige
58vr 29-07-202219:00Buitenpost1e klasse – Feestwikewedstrijd – Gouden Rige
59za 30-07-20229:30BuitenpostJeugd
60za 30-07-202213:00Buitenpost3e klasse
61za 30-07-202215:30Buitenpost2e klasse
62di 02-08-202219:00Burgum2e klasse
63wo 03-08-202219:00Burgum1e klasse
64do 04-08-202211:00It HeidenskipJeugd NFM voorronde
65do 04-08-202219:00Burgum3e klasse
66za 06-08-20229:30It HeidenskipNFM (ochtendronde)
67za 06-08-202213:00It HeidenskipNFM (middagronde)
68za 06-08-202219:00It HeidenskipNFM Finale
69wo 10-08-202218:30IJlst1e klasse – Fryslân Cup – Gouden Rige
70za 13-08-202210:00IJlstFryske Kampioenskippen Jeugd
71za 13-08-202215:00IJlst3e klasse
72za 13-08-202218:30IJlst2e klasse
73di 16-08-202218:30It Heidenskip2e klasse
74wo 17-08-202218:30It Heidenskip1e klasse
75do 18-08-202218:30It Heidenskip3e klasse
76za 20-08-202213:30WinsumFryske Kampioenskippen
77di 23-08-202218:30Burgum2e klasse
78wo 24-08-202218:30Burgum1e klasse
79do 25-08-202218:30Burgum3e klasse
80za 27-08-202213:00WinsumNederlandse Kampioenschappen Jeugd
81za 27-08-202218:30Winsum1e klasse
82wo 31-08-202218:30BuitenpostDe Útljepper 2022
83za 03-09-202214:00LinschotenNederlandse Kampioenschappen

Wedstrijden eerder in 2022

 DatumTijdPlaatsNaam
114-05-202209:30:00BuitenpostJeugd
214-05-202213:00:00Buitenpost3e klasse
314-05-202215:30:00Buitenpost2e klasse
414-05-202219:00:00Buitenpost1e klasse

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond