Senioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Freark KramerTopklasse136.8120.7520.3619.6319.2719.1019.0118.69
2Nard BrandsmaTopklasse133.9120.4020.0619.8819.8519.0018.3216.40
3Bauke de JongTopklasse132.7819.6619.5319.1919.1018.8018.3918.11
4Rutger HaanstraTopklasse131.7519.2919.2519.2118.8618.8018.2718.07
5Sytse BokmaTopklasse131.2819.5219.0518.9718.6918.4318.4018.22
6Jan Teade NautaTopklasse129.4719.5619.3018.8018.6718.1717.8117.16
7Thewis HobmaTopklasse128.7019.5918.9518.9018.2817.7317.6817.57
8Rutger PiersmaTopklasse127.5619.2818.8018.3017.9217.8517.7517.66
9Feike StellingwerfMix125.1418.8718.4517.6517.5917.5717.5217.49
10Bouwe WestertMix123.4418.6118.5118.5018.3716.8216.3816.25
11Jarno HoekstraMix121.8318.5217.9917.8917.5217.0416.4616.41
12Minne SmitMix120.6818.2217.7217.5417.4616.8516.4716.42
13Jasper HenstraMix118.8017.5217.4817.4417.1917.0916.1915.89
14Dytmer v/d WalMix118.2017.2917.2416.9016.8716.7216.6016.58
15Wiebren SchukkenMix115.0617.3516.7516.6816.5616.3215.9515.45
16Peter FaberA113.7417.6016.7616.7016.6215.4215.3415.30
17Ysbrand GalamaMix113.2319.9619.4818.9218.4518.2918.13
18Benny v/d PloegA108.4916.9115.4715.3515.2915.2215.1615.09
19Wieger-Piet HaarsmaA107.0615.8815.6015.2915.2615.1114.9714.95
20Thijs FaassenA105.5115.9615.8515.7815.4514.7614.1613.55
21Jarich WijnstraA105.2715.5515.4415.2315.0615.0614.8014.13
22Tsjebbe GalemaA 98.2617.9716.9916.7916.3715.2314.910.00
23Riemer Durk KrolA 89.1819.4918.1117.4017.3616.820.00
24Auke ZijlstraA 88.6915.2115.1815.1014.9114.2114.080.00
25Oane GalamaA 87.1619.3119.0317.4616.9014.46
26Jos BethlehemB 85.3614.8314.7014.6314.5113.4913.20
27Evert ZijlstraB 58.9615.4114.6714.4814.400.00
28Frederik BoersmaB 41.0514.0413.8613.15
29Anne PostmaB 28.9515.1013.85
30Bart HelmholtB 18.1118.11
31Siem LeffertsB 13.3213.32
32Jacob v/d VeldeB 13.3213.32

Dames

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Femke RispensTopklasse102.9815.4515.1214.6614.5714.5014.4614.22
2Sigrid BokmaTopklasse102.8015.3514.9414.7514.6714.4414.3914.26
3Marije ReitsmaTopklasse102.3915.1915.0114.8914.4614.4514.3514.04
4Inger HaanstraTopklasse101.7515.2514.9114.8014.4714.1614.0914.07
5Femke BrouwerTopklasse100.4314.8314.7514.3414.3114.3113.9513.94
6Hanneke WestertTopklasse 98.3214.8514.7414.2413.9113.6113.5013.47
7Pytrix WestraTopklasse 98.0114.3614.2514.2513.9913.9813.8313.35
8Douwina de JongTopklasse 95.5414.7813.9313.6213.4013.3413.2413.23
9Hilde v/d WeijA 93.7014.4413.5513.4913.4713.1912.8712.69
10Berber de VriesA 91.0014.0813.9913.2813.1412.2912.1412.08
11Jeltske TerpstraA 90.1213.6013.5413.0812.9612.8712.0512.02
12Gerbrich SteensmaA 89.7913.9813.3913.0112.9412.4712.3311.67
13Hylkje HoekstraA 89.5913.9413.1013.0612.6612.5212.3112.00
14Rianne KampenA 88.5813.2112.9412.9012.6812.3312.2612.26
15Emma Klijn VeldermanA 86.6613.3312.4412.3612.3512.3012.2311.65
16Henrieke WijnstraA 85.3713.4213.3012.3012.2112.0711.8310.24
17Tirza BoschmaB 85.1212.8112.5212.3612.1511.9011.7911.59
18Lisanne de JongB 84.7412.6412.6112.2512.2011.8211.8111.41
19Rianne HeeringaB 80.5811.9411.8211.6711.5811.3111.1811.08
20Fimke v/d HaringB 67.8311.9511.9311.2311.1411.0010.580.00
21Geertje AlgraB 62.7311.0210.8410.3410.3310.259.950.00
22Iris WijbengaB 60.2112.9312.5411.9611.5811.20
23Baukje de VriesB 58.0412.0911.7511.7211.2511.23
24Rymke PrinsB 24.6712.4512.22

Junioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Germ TerpstraTopklasse141.4321.2021.0620.2319.9719.8519.6719.45
2Michiel ZijlstraTopklasse133.5419.5619.4019.3919.1218.9618.6818.43
3Wisse BroekstraTopklasse128.9019.3219.1418.8318.5318.0617.8217.20
4Timo v/d KnaapTopklasse126.3718.7718.5118.2918.2217.8317.4317.32
5Hendrik Jacob KrolTopklasse122.2317.9917.8717.7117.6217.3817.0116.65
6Sietze KetelaarTopklasse119.1418.5017.6917.5217.1116.8115.7815.73
7Mads TolsmaTopklasse117.2317.2717.2316.9616.7916.4516.2716.26
8Auke Jan JilderdaTopklasse114.1118.2216.5116.4416.1515.6715.6015.52
9Melle VeenstraMix109.6517.2116.4416.4416.2215.7115.1412.49
10Eldert Simon GroenhofA109.4916.0615.8115.7815.7015.5615.4215.16
11Douwe AbmaA108.9518.8918.5418.5218.0217.9916.99
12Jelte VeltmanA108.8517.8016.1415.9115.0714.9514.8414.14
13Hidde de JongA107.0316.8516.1615.6315.0114.9914.4513.94
14Jitse PostmaA100.7815.4015.2214.4514.4514.4414.0012.82
15Its VeenstraA 95.6414.3514.0813.9913.9313.8312.7712.69
16Jelte FolkertsmaA 86.8119.5617.6817.5816.5615.43
17Mark SybrandyA 79.4314.2613.6513.4713.2512.7912.01
18Gijs RutgersA 69.4515.8614.9513.4312.6412.57
19Thomas v/d GootB 62.2517.4516.9814.9612.86
20Arend VeenstraB 16.7816.78

Jongens

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Sietse LeffertsTopklasse130.4820.4819.6218.5618.4118.1417.9517.32
2Martijn ZuidersmaTopklasse119.3017.9217.5417.2517.1617.1016.6515.68
3Reinder HaanstraTopklasse115.5917.6417.0916.4716.3216.2716.0815.72
4Riemer ZijlstraTopklasse113.2216.4716.4616.4416.4016.3915.8115.25
5Jorrit BouwstraTopklasse111.5817.2316.4316.0015.6515.5015.4315.34
6Daniël VeenstraTopklasse105.4115.7015.5215.1715.0814.8314.6114.50
7Wiebren JongsmaTopklasse104.4815.4815.4715.4515.1914.6614.1514.08
8Wieger BijlsmaTopklasse101.8515.9015.8315.5814.7214.6813.4611.68
9Djurre de JongA100.4715.7015.5414.5514.5014.2914.2211.67
10Hidde GalemaA 96.0414.6814.2313.9213.6613.2213.1813.15
11Hylke BrouwerA 94.0913.9813.9013.7813.7713.2912.8912.48
12Jasper HaanstraA 91.8116.3915.5615.4015.0514.9214.490.00
13Sietze KronemeijerA 90.4114.2513.4313.2913.2812.7111.7311.72
14Bram BergstraA 83.6613.1912.2611.8611.8311.8211.3811.32
15Ysbrand HaanstraA 81.9112.1512.0211.8811.7111.5911.3011.26
16Ate KaastraA 81.7015.2315.1113.6113.3812.7711.60
17Jort v/d GootB 81.6712.4711.9511.7811.6611.6311.1910.99
18Rutger YntemaB 80.5912.2611.6411.4711.3811.3611.2611.22
19Wout DijkB 80.5312.0712.0711.8911.2911.2211.2010.79
20Auke Tymen de BoerB 79.5114.7814.6113.6313.4813.199.820.00
21Daniël HaanstraB 74.8512.0811.6511.2710.819.949.899.21
22Ate MiedemaB 71.8012.2312.0812.0011.8711.8611.76
23Wilco DamstraB 66.2012.0312.0011.0810.7110.429.96
24Jens BosmaC 64.7111.1711.0510.7410.6010.5810.57
25Hans PafforaadC 64.4913.7313.0913.0812.7011.89
26Brent MonsmaB 51.4818.4016.6416.44
27Jesse van OsC 50.8110.8710.369.929.929.74
28Rimmer v/d WalC 48.9712.3912.2712.2412.07
29Harmen HoekstraC 45.2212.0411.9811.779.43
30Fedde HuitemaC 34.9012.5611.1811.16
31Krijn HogewerfC 31.3610.8710.849.650.00
32Hannes WaltaC 24.0312.1311.90

Meisjes

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Sanne BouwstraTopklasse 99.7214.6714.4814.2614.2314.1414.0513.89
2Noa de BoerTopklasse 98.2815.4314.5613.8313.7713.6113.5713.51
3Nynke KampenTopklasse 92.8314.8613.8113.0312.9212.9012.6612.65
4Daniëlle HielemaTopklasse 92.0713.7513.3513.2013.1013.0812.9012.69
5Nynke Klijn VeldermanTopklasse 91.2314.1114.0913.6913.3912.2011.8911.86
6Berber HaanstraTopklasse 90.9513.4613.1312.9912.9812.9012.8112.68
7Hieke VogelTopklasse 90.8814.5513.5012.9512.6512.4412.4112.38
8Yrsa MaatsTopklasse 83.3312.7912.5112.0111.9411.9211.8010.36
9Brecht v/d ZeeA 82.9412.5312.3611.8011.7211.6911.5811.26
10Marije KampenA 69.8010.2310.2010.1310.029.989.989.26
11Nina v/d VlietA 55.4511.9311.4811.1110.7810.15
12Janna GalemaA 51.0710.9610.619.909.909.70
13Lyke KaagA 33.6911.7011.1810.81

Het algemeen klassement is gebaseerd op de zeven beste sprongen van elke polsstokspringer in het desbetreffende seizoen gerealiseerd. Alleen afstanden gerealiseerd tijdens klassementswedstrijden (dus niet NK) tellen in de beoordeling mee. Per wedstrijd telt alleen de beste voorronde afstand.

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond