Wedstrijden met de meeste meters

 NaamDatumPlaatsNaam wedstrijdAfstand
1Auke Jan Jilderda13-07-2022Grijpskerk1e klasse80.13
2Auke Jan Jilderda03-08-2022Burgum1e klasse78.81
3Auke Jan Jilderda20-07-2022Winsum1e klasse76.50
4Auke Jan Jilderda29-06-2022It Heidenskip1e klasse74.66
5Auke Jan Jilderda09-07-2022Winsum1e klasse – Waadhoekeljepperij – Gouden Rige63.65

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Resultatenlijst Auke Jan Jilderda

DatumPlaatsNaam wedstrijdCategorieVerste afstandPlaats na voorrondePlaats na finaleAfstanden
18-05-2024Winsum1e klasse – WaadhoekeljepperijJunioren Topklasse18.22330.0018.2215.290.000.00
23-08-2023It Heidenskip1e klasseJunioren Topklasse16.035815.6216.030.00
19-08-2023WinsumFryske KampioenskippenJunioren Topklasse15.8781015.870.000.00
16-08-2023Burgum1e klasseJunioren Topklasse18.464516.190.0018.46
09-08-2023IJlst1e klasse – Fryslân CupJunioren Topklasse14.366814.360.000.00
06-08-2023It HeidenskipNFM (middagronde restant)Junioren B16.8931015.9715.6616.89
28-07-2023Buitenpost1e klasse – Feestwike-wedstrijdJunioren Topklasse16.375616.3714.490.00
26-07-2023Grijpskerk1e klasse (= afgelaste wedstrijd van 22 juli)Junioren Topklasse16.10560.0016.100.00
19-07-2023It Heidenskip1e klasseJunioren Topklasse19.024419.0216.260.00
16-07-2023Burgum1e klasse – Keningsljeppen (= afgelaste wedstrijd van 15 juli)Junioren Topklasse16.228915.5616.0516.22
12-07-2023IJlst1e klasse (= afgelaste wedstrijd van 5 juli)Junioren Topklasse15.616813.7515.610.00
08-07-2023Winsum1e klasse – WaadhoekeljepperijJunioren Topklasse16.705615.8416.700.00
24-06-2023Burgum1e klasse – Eelke Scherjon MemorialJunioren Topklasse15.246812.040.0015.24
21-06-2023Buitenpost1e klasseJunioren Topklasse16.00680.000.0016.00
17-06-2023IJlst1e klasseMixklasse18.513218.510.0016.850.0014.44
10-06-2023It Heidenskip1e klasseMixklasse17.275715.2417.2716.20
07-06-2023Winsum1e klasseMixklasse16.385715.6516.3815.92
03-06-2023Grijpskerk1e klasse – Ello Sterenborg BokaalMixklasse17.054217.050.000.000.0015.65
27-05-2023Burgum1e klasseJunioren Topklasse17.035516.160.0017.03
24-05-2023Grijpskerk1e klasseJunioren Topklasse14.928814.920.000.00
20-05-2023Winsum1e klasseJunioren Topklasse15.216615.2115.0615.04
13-05-2023Buitenpost1e klasseJunioren Topklasse14.167714.1613.330.00
03-09-2022LinschotenNederlandse KampioenschappenJongens Topklasse16.305516.300.0015.71
29-08-2022It Heidenskip1e klasse (= afgelaste wedstrijd van 17 augustus)Jongens Topklasse0.000.000.000.00
27-08-2022Winsum1e klasseJongens Topklasse16.771116.770.000.000.0015.30
24-08-2022Burgum1e klasseJongens Topklasse17.292217.290.000.000.000.00
20-08-2022WinsumFryske KampioenskippenJongens Topklasse16.732214.060.0016.730.000.00
10-08-2022IJlst1e klasse – Fryslân Cup – Gouden RigeJongens Topklasse16.062213.3116.0613.300.0012.32
06-08-2022It HeidenskipNFM Finale – Gouden RigeJongens16.772216.7516.6516.7716.51
06-08-2022It HeidenskipNFM (ochtendronde)Jongens A16.382313.4715.1516.38
03-08-2022Burgum1e klasseJongens Topklasse17.463215.0414.4915.6416.1817.46
29-07-2022Buitenpost1e klasse – Feestwikewedstrijd – Gouden RigeJongens Topklasse15.902215.3915.900.0015.3815.64
23-07-2022Grijpskerk1e klasse – Ello Sterenborg Bokaal – Gouden RigeJongens Topklasse17.272113.2416.150.0017.270.00
20-07-2022Winsum1e klasseJongens Topklasse17.263114.7414.9715.5913.9417.26
16-07-2022Burgum1e klasse – Keningsljeppen – Gouden RigeJongens Topklasse16.253314.7616.250.00
16-07-2022Burgum1e klasse – Keningsljeppen (finale) – Gouden RigeJongens15.752215.750.000.00
13-07-2022Grijpskerk1e klasseJongens Topklasse17.431115.1815.9715.0616.4917.43
11-07-2022IJlst1e klasse (= afgelaste wedstrijd van 6 juli)Jongens Topklasse17.143115.380.0015.5112.9917.14
09-07-2022Winsum1e klasse – Waadhoekeljepperij – Gouden RigeJongens Topklasse16.291115.440.0016.2116.2915.71
02-07-2022It HeidenskipTweekampJongens Topklasse16.132215.5116.1315.260.00
29-06-2022It Heidenskip1e klasseJongens Topklasse15.772213.9515.7714.6414.6415.66
25-06-2022Buitenpost1e klasseJongens Topklasse15.204411.8715.200.00
21-06-2022Grijpskerk1e klasse (= afgelaste wedstrijd van 8 juni)Jongens Topklasse16.311114.600.0016.3114.2515.23
18-06-2022IJlst1e klasseJongens Topklasse16.452316.4514.300.0015.2714.43
11-06-2022It Heidenskip1e klasseJongens Topklasse15.313314.7015.310.000.000.00
04-06-2022IJlst1e klasseJongens Topklasse16.011113.2013.9916.010.000.00
28-05-2022Burgum1e klasse – Eelke Scherjon MemorialJongens Topklasse14.39330.0014.390.00
21-05-2022Winsum1e klasseJongens Topklasse14.972214.9714.590.0012.7913.70
14-05-2022Buitenpost1e klasseJongens Topklasse14.002214.000.000.0013.5013.82
11-09-2021GrijpskerkDe Utljepper 2021Jongens13.904413.9013.600.00
04-09-2021WinsumFryske KampioenskippenJongens Topklasse11.74880.0011.740.00
27-08-2021Grijpskerk1e klasse – Ello Sterenborg Bokaal – Gouden Rige 6Jongens Topklasse14.535514.200.0014.53
21-08-2021Burgum1e klasse – Keningsljeppen – Gouden Rige 5Jongens Topklasse14.196614.1914.110.00
18-08-2021It Heidenskip1e klasseJongens Topklasse13.66550.0013.6613.43
11-08-2021IJlst1e klasse – Fryslân Cup – Gouden Rige 4Jongens Topklasse14.546614.540.000.00
07-08-2021IJlst1e klasse afgelastJongens Topklasse14.865514.860.00
30-07-2021Buitenpost1e klasse – Feestwikewedstrijd – Gouden Rige 2Jongens Topklasse15.831115.8314.90
24-07-2021IJlst1e klasseJongens Topklasse16.392216.390.0014.980.000.00
17-07-2021Burgum1e klasse – Eelke Scherjon MemorialJongens Topklasse14.487714.4014.480.00
14-07-2021Grijpskerk1e klasseJongens Topklasse13.75550.000.0013.75
10-07-2021Winsum1e klasse – Waadhoekeljepperij – Gouden Rige 1Jongens Topklasse14.895513.6614.3314.89
07-07-2021IJlst1e klasseJongens Topklasse14.675514.670.0012.87
03-07-2021Buitenpost1e klasseJongens Topklasse14.835513.870.0014.83
30-06-2021It Heidenskip1e klasseJongens Topklasse15.602214.3413.3015.60
25-08-2020Winsum2e klasseJongens A14.114413.7714.11
22-08-2020IJlst2e klasseJongens A13.583413.5812.0012.26
18-08-2020Buitenpost2e klasseJongens A14.421113.4713.5214.42
15-08-2020Grijpskerk2e klasseJongens A13.801212.8112.9913.80
11-08-2020It Heidenskip2e klasseJongens A13.452213.4512.7213.22
08-08-2020Winsum2e klasseJongens A11.41101611.410.000.00
04-08-2020Grijpskerk2e klasseJongens A13.045512.6012.4413.04
01-08-2020Buitenpost2e klasseJongens B13.092510.5613.0912.22
28-07-2020Winsum2e klasseJongens B13.072511.650.0013.07
25-07-2020It Heidenskip2e klasseJongens B12.223912.220.000.00
21-07-2020IJlst2e klasseJongens B13.352511.5113.3511.16
18-07-2020Burgum2e klasseJongens B12.2471210.4712.2411.30
22-08-2019Burgum3e klasseJongens C10.352210.350.009.61
08-08-2019Buitenpost3e klasseJongens C9.80229.349.800.00
29-06-2019Burgum3e klasseJongens C11.391110.8211.2611.39
18-05-2019Burgum3e klasse – JeugdJongens > 12 jaar (jeugd)7.56227.220.007.56
17-08-2018Burgum3e klasse – JeugdJongens 11-12 jaar8.34228.340.007.75
04-08-2018IJlstFryske Kampioenskippen JeugdJongens 11-12 jaar7.4910107.497.417.10
01-08-2018Burgum3e klasse – JeugdJongens 11-12 jaar7.68227.686.686.54
25-07-2018It HeidenskipJeugd NFM voorrondeJongens 11-12 jaar6.7812120.006.780.00
20-07-2018Grijpskerk3e klasse – JeugdJongens 11-12 jaar0.000.000.000.00
12-07-2018Buitenpost3e klasse – JeugdJongens 11-12 jaar7.23335.107.236.27
22-06-2018Burgum3e klasse – JeugdJongens 11-12 jaar7.87566.830.007.87
14-06-2018Buitenpost3e klasse – JeugdJongens 11-12 jaar8.01318.016.226.20
29-08-2017Grijpskerk3e klasse – JeugdJongens tm 10 jaar6.72290.006.526.72
19-08-2017Burgum3e klasse – JeugdJongens tm 10 jaar7.11155.846.487.11
14-07-2017Burgum3e klasse – JeugdJongens tm 10 jaar0.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond