Senioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Ysbrand GalamaTopklasse144.3021.5321.1020.8920.5920.2320.0119.95
2Nard BrandsmaTopklasse139.6420.5720.1220.0819.9019.7519.7119.51
3Bart HelmholtTopklasse138.5920.9420.1420.0019.9219.5819.1618.85
4Sytse BokmaTopklasse133.0520.2519.8819.0718.8618.4218.3018.27
5Freark KramerTopklasse132.4319.8319.3719.1218.8518.7618.3418.16
6Age HulderOverg131.0119.5519.3819.3318.7418.2018.1817.63
7Thewis HobmaTopklasse130.3419.3219.0118.8718.5518.2518.2018.14
8Jan Teade NautaTopklasse130.2119.5919.4918.6718.2918.2818.0317.86
9Oane GalamaTopklasse129.4019.6819.3418.8418.0017.9717.8017.77
10Rutger PiersmaOverg127.9819.3918.5218.4018.1918.0017.7817.70
11Bauke de JongOverg126.9619.7018.8618.4617.7617.5517.4617.17
12Feike StellingwerfOverg125.0619.5518.8018.1217.6817.3316.8416.74
13Jarno HoekstraOverg122.1918.8317.9017.6517.3917.1916.6616.57
14Folkert VeldstraOverg118.8017.6617.3817.0416.7816.7716.6116.56
15Jesper DemmerOverg117.7417.4017.0716.7716.6716.6616.6116.56
16Daan de VriesOverg116.8517.5417.3216.8116.5316.2416.2116.20
17Tsjebbe GalemaA113.1416.6716.4916.3816.3415.9615.6715.63
18Alwin FonkA112.6818.6416.8616.8216.1715.5914.8213.78
19Thijs FaassenA110.2316.5515.8115.8015.6715.5915.5215.29
20Jos BethlehemA109.2216.3516.1516.1016.0515.5314.6314.41
21Benny v/d PloegA107.6316.5015.4415.4415.3615.2815.2714.34
22Jetse BokmaA107.6216.7615.6515.3115.1115.1115.0314.65
23Bartele NicolaiA100.8915.2314.5514.4414.4314.1714.1113.96
24René BraaksmaA 98.8415.6714.2614.2614.2014.0613.7812.61
25Frederik BoersmaA 96.0114.1813.9913.9413.8213.4213.3413.32
26Ulrik Bouke KuikenA 95.1114.7413.9313.8913.5813.1313.0612.78
27Rick ReurinkA 56.7614.9114.8114.6012.440.00
28Wieger-Piet HaarsmaA 56.3415.4614.3813.3413.16
29Jasper HenstraA 45.3216.4014.5014.420.00
30Niek FaassenA 42.8415.1813.8313.83
31Lars WoudstraA 28.3015.3013.00
32Klaas LieuwesA 12.0012.00

Dames

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Marrit v/d WalTopklasse108.4416.2815.9015.5715.4915.3915.2114.60
2Sigrid BokmaTopklasse101.8515.1214.9414.5714.5714.3114.1814.16
3Maureen PoieszTopklasse101.3315.7114.5914.4014.2514.1514.1214.11
4Tessa KramerTopklasse101.1515.8814.5114.5114.2514.0813.9913.93
5Femke RispensTopklasse100.1915.0314.5514.5314.4814.0313.8613.71
6Anneke BroersmaTopklasse 96.9114.3214.1914.0513.9813.7013.4513.22
7Marije ReitsmaTopklasse 94.8814.2613.8213.8213.6513.4113.1612.76
8Tirza BoschmaTopklasse 93.1214.3913.4513.3713.3613.1212.7312.70
9Femke BrouwerA 91.8613.6113.4313.3113.0712.9812.8012.66
10Boukje de BoerA 91.5513.2613.2513.1313.1213.1012.9012.79
11Gerbrich SteensmaA 90.4513.2913.1012.9312.8812.7712.7512.73
12Anje BergsmaA 90.0814.0914.0113.3312.7312.2512.0611.61
13Douwina de JongA 89.6714.2713.4812.7612.7512.2712.1212.02
14Marije VisserA 86.5412.8112.5912.5412.5312.1611.9911.92
15Anna KramerA 85.4413.2913.1012.0411.9711.9011.7011.44
16Chantal KoehoornA 84.3112.6712.2312.1212.0311.7911.7511.72
17Marike JansenA 80.2412.1611.8911.6711.2311.2211.0711.00
18Melanie HeinsA 79.9013.8413.8013.2813.1513.0712.76
19Janneke WittermansA 76.8411.4211.4211.2510.8110.7910.7410.41
20Baukje de VriesA 73.8411.3210.6810.5410.3710.3310.3110.29
21Rymke PrinsA 68.2411.8411.6311.5411.4711.2610.50
22Astrid v/d VeenA 52.1411.9610.7510.399.659.390.000.00

Junioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Rutger HaanstraTopklasse128.7019.2818.6518.4418.3018.0818.0417.91
2Minne SmitTopklasse120.4418.3117.6317.6017.0416.9016.5116.45
3Wietse NautaTopklasse119.5518.7818.1017.8316.8116.7816.3114.94
4Riemer Durk KrolTopklasse119.3218.3117.3317.1816.7216.6016.6016.58
5Peter FaberTopklasse117.9218.6717.3416.7316.5916.3316.1416.12
6Stefan DoumaTopklasse112.2316.7416.6816.6015.8715.7415.5915.01
7Bouwe WestertTopklasse110.4917.2716.0715.5915.4215.4215.3715.35
8Hindrik WestraTopklasse110.1616.2016.0515.9615.8915.4015.3615.30
9Auke ZijlstraA108.9417.1716.8515.5115.2815.0314.6714.43
10Abe-Luuk StedehouderA106.7316.2415.5015.4915.1615.0214.7014.62
11Dytmer v/d WalA103.1016.1214.8814.7614.7414.4614.1913.95
12Evert ZijlstraA100.5115.1814.6314.4114.2714.2214.0613.74
13Sjoerd KramerA 98.8215.5614.3514.3013.7913.7413.5613.52
14Siem LeffertsA 97.1214.3414.0813.9113.8713.7113.6113.60
15Kyrill van VeenA 97.0715.1214.6713.6313.5013.4513.3513.35
16Yme PafforaadA 74.7512.7812.6912.5812.5512.4511.700.00
17Thys Jan BootsmaA 56.8415.1915.0414.3412.27
18Silvan BoumaA 29.5114.9714.54
19Jelle Hendrik KampenA 27.5614.6112.950.000.00

Jongens

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Wisse BroekstraTopklasse126.5219.9218.2818.1617.8417.7417.4017.18
2Wytse SteensmaTopklasse116.7318.4217.1416.6516.2316.2116.1115.97
3Douwe AbmaTopklasse110.6116.5616.3016.1215.8415.7615.4714.56
4Germ TerpstraTopklasse108.0916.7016.2915.9014.9914.7614.7414.71
5Arend VeenstraTopklasse106.1615.9115.7015.7015.3414.7314.4614.32
6Aise Jan JongsmaTopklasse101.3714.9014.5314.5114.4514.3614.3114.31
7Gerben BrouwerA100.0315.6514.4514.3714.2714.2113.6313.45
8Michiel ZijlstraTopklasse 99.7315.7814.9914.8214.1613.3713.3113.30
9Jelmer de JongTopklasse 99.1214.8914.7414.1214.0714.0313.6513.62
10Sietse Lefferts*A 95.9314.5314.3514.3113.3813.3613.1212.88
11Auke Jan JilderdaA 95.8014.4214.1113.8013.5813.4513.3513.09
12Thomas v/d GootA 95.4413.9313.9313.7713.6713.5313.4513.16
13Chris GeerdinkA 94.2014.3413.9913.7613.7613.2213.0212.11
14Timo v/d KnaapA 93.1313.9813.3713.3113.3013.1613.0812.93
15Erwin LeffertsA 93.0714.9313.7213.2113.1012.7612.7612.59
16Mads TolsmaA 92.0213.7213.5913.1613.1313.1012.7312.59
17Jitse PostmaA 91.1213.3213.2513.1812.9512.9412.7912.69
18Riemer Zijlstra*A 88.8013.6212.9412.8612.5512.3012.2812.25
19Eldert Simon GroenhofB 86.6713.1412.6912.4012.2312.1412.1411.93
20Thijn PostmaB 86.0413.0812.7812.3512.2511.9811.9411.66
21Hendrik Jacob KrolA 85.9013.2012.6612.1212.0712.0211.9811.85
22Douwe-Franke WestraB 84.3312.8212.6312.4012.1511.8711.5610.90
23Jeroen WesseliusB 84.0412.6412.4112.4011.9011.7311.5111.45
24Theunis NijdamB 83.0612.9712.3111.8611.8111.5111.5111.09
25Jelte VeltmanB 81.6513.0912.0511.7211.4911.2411.2110.85
26Evert de JongB 79.0611.7111.6511.5411.1311.0711.0110.95
27Auke Tymen de Boer*B 77.7811.5811.5511.1411.0410.9910.8410.64
28Jasper Haanstra*B 77.1911.7011.2811.0511.0210.8410.6810.62
29Djurre de Jong*B 69.9012.3612.2811.7911.5411.1610.77
30Thymen VeenstraB 59.7812.5312.2212.1011.4811.45
31Jan BijlsmaC 22.3411.5610.78
32Jelmer SteringaC 21.6811.5310.15
33Melle VeenstraC 20.4410.579.87
34Joaz v/d VeenC 20.2510.279.98
35Jesse van DijkC 19.4410.109.34
36Tim Johannes Wassenaar*C 9.769.76

Meisjes

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Pytrix WestraTopklasse 97.8314.5714.0413.9813.9413.8713.7313.70
2Inger HaanstraTopklasse 96.7614.6214.4513.8813.7213.4913.4313.17
3Hanneke WestertTopklasse 96.5214.3414.2713.8213.7913.6713.4413.19
4Hilde v/d WeijTopklasse 90.2013.2013.1313.0413.0312.9212.4912.39
5Grytsje VeltmanTopklasse 88.3713.2112.7212.6712.6712.4612.4212.22
6Iris WijbengaTopklasse 87.9313.0512.7712.6512.5512.3812.3112.22
7Fenna JongsmaTopklasse 87.5913.2013.0212.5612.3812.2912.1112.03
8Manon KoehoornTopklasse 87.3113.0112.8112.7312.2712.2612.1412.09
9Berber de VriesA 85.8912.9012.5512.2112.1812.1612.0111.88
10Rixt v/d GootA 84.5213.0913.0212.3411.8111.7911.5110.96
11Fimke v/d HaringA 84.3312.5212.4212.2112.0611.9211.6611.54
12Yenthe van KammenA 83.4812.6611.9811.9311.8211.7911.6611.64
13Emma Klijn VeldermanA 82.9912.3312.1311.8611.7411.7311.6811.52
14Rianne KampenA 80.4812.5312.1211.5811.2711.0510.9710.96
15Jeltske TerpstraA 80.2812.1511.9511.7511.4311.2910.9210.79
16Judith de HaanA 78.4511.9111.6611.4011.2310.8610.7610.63
17Rianne HeeringaA 77.6711.7811.5611.4310.9810.8910.6810.35
18Wietske PafforaadA 74.5811.3511.1911.0810.9010.869.989.22
19Femke KorvemakerA 72.7010.8610.5710.3710.3710.2410.1910.10
20Tryntsje TerpstraA 72.3611.3810.9910.7210.699.759.639.20
21Hylkje HoekstraA 42.4011.2611.0710.419.66
22Johanna HollemaA 30.6210.4810.309.84
23Lisse v/d KnaapA 14.4714.47
24Mirije ZorgdragerB 10.9510.95
25Inez BouwmanB 10.2110.21

Documenten Klassement Fryske Fierljep Kompetysje 2020

Hoe wordt het klassement opgebouwd??

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond